день відчинених дверей

 • День відчинених дверей в Інституті філології

  7 квітня в Інституті філології відбувся День відчинених дверей. Директор Григорій Семенюк розказав про освітні програми, міжнародне співробітництво та наукову діяльність Інституту. Виступав і Головний секретар приймальної комісії Інституту філології доц. Сергій Різник. Абітурієнти та їхні батьки мали змогу отримати інформацію про навчальний процес, специфіку вступної кампанії та інші організаційні моменти, як від адміністрації, так і від представників випускових кафедр та мовних центрів.

 • День відкритих дверей відбувся в інституті філології

  16 грудня усіх охочі мали можливість отримати інформацію про Інститут філології, почути відповіді на питання, які цікавили, на Дні відкритих дверей.
  Директор Інституту філології проф. Григорій Семенюк розповів про кількість мов, що вивчають в ІФ, про стажування, унікальні спеціальності, перспективи та багато іншої суттєвої інформації. Відповідальний секретар вступної кампанії доц. Сергі Різник розповів про правила прийому та освітні програми, які пропонуються Інститутом.
  Заступник директора з міжнародних зв]язків Сергій Скрильник розповів про англомовну програму в бакалаврату, а заступник директора з виховної роботи Святослав Шевель розказав про базові гуртожитки для студентів Інституту філології.
  Детальніше про Правила прийому у 2017 році можна ознайомитися на сайті: http://vstup.univ.kiev.ua
  Наступні Дні відкритих дверей заплановані на 7 квітня і 3 червня 2017 року

 • Грудневий день відчинених дверей в ІФ

  16 грудня 2016 року в Інституті філології (бул. Т.Шевченка, 14)
  Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться
  «День відчинених дверей».

  Запрошуємо на знайомство з Інститутом усіх, хто мріє про вивчення філології в одному з найстаріших і найавторитетніших Університетів України. Ви зможете детально ознайомитися з Правилами прийому до Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2017 році, оглянути навчальні аудиторії, поспілкуватися з керівництвом і студентським самоврядуванням Інституту, отримати довідкові матеріали про умови навчання у виші.

  У рамках Дня відчинених дверей о 15.00 в Актовій залі гуманітарного корпусу Університету (бул. Т.Шевченка, 14) відбудеться зустріч керівництва Інституту філології з абітурієнтами. Для тих, хто ще не визначився з майбутньою спеціальністю чи напрямом підготовки, співробітники Інституту проведуть профорієнтаційні консультації.

  Майбутні студенти зможуть отримати відповіді на актуальні для них питання:
  - з яких предметів потрібно подавати результати ЗНО чи іспитів для вступу на обрану спеціальність,
  - які документи слід подавати до приймальної комісії,
  - які форми навчання передбачені,
  - чи є гуртожиток і які умови проживання в ньому,
  - що вивчатимуть майбутні філологи та де вони зможуть реалізувати себе після закінчення навчального закладу та ін.

  За додатковою інформацією звертатися за телефонами:
  239-33-97 (заступники директора),
  239-31-01 (прес-центр)
  Чекаємо на Вас!

 • День відкритих дверей: зустріч із абітурієнтами та магістрантами

  3 червня в Інституті філології відбувся останній у навчальному році День відкритих дверей. На зустрічі було розказано про освітні програми, які відкриються у вересні 2016 року, про етапи вступної кампанії та інші побутові питання, які цікавили присутніх. Деталі про правила прийому до бакалаврату, магістратри та аспірантури, освітні програми Інституту філології за посиланням: http://philology.knu.ua/node/306

 • День відкритих дверей

  3 червня в актовій залі Інституту філології відбудеться День відкритих дверей.
  О 15:00 - зустріч із абітурієнтами
  О 13:00 - зустріч із магістрантами

 • Відбувся День відкритих дверей в Інституті філології

  8 квітня о 15:00 Інститут філології відчинив свої двері майбутнім абітурієнтам. Учні та їхні батьки мали змогу отримати з вуст директора Інституту, його заступників та представників випускових кафедр усю необхідну інформацію. На зустрічі було розказано про етапи і механізми вступної кампанії, освітні програми Інституту філології, гуртожитки та інше.
  Усю необхідну інформацію також можна знайти на сайті Інституту філології: http://philology.knu.ua/

 • Відбувся квітневий день відчинених дверей

  Цьогорічна вступна кампанія має свої особливості, адже МОН України запровадило деякі зміни у правилах прийому. Тож, 3 квітня Інститут філології відчинив свої двері для абітурієнтів, аби зоорієнтувати вступників у виборі спеціальності та пояснити нововведення.

 • День відчинених дверей Інституту філології

  3 квітня 2015 року в Інституті філології (бул. Т.Шевченка, 14)
  Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться «День відчинених дверей».

  Запрошуємо на знайомство з Інститутом усіх, хто мріє про вивчення філології в одному з найавторитетніших Університетів України. Ви зможете детально ознайомитися з Правилами прийому до Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2015 році, оглянути навчальні аудиторії, поспілкуватися з керівництвом і студентським самоврядуванням Інституту, отримати довідкові матеріали про умови навчання у виші.

  У рамках Дня відчинених дверей о 15.00 в Актовій залі гуманітарного корпусу Університету (бул. Т.Шевченка, 14) відбудеться зустріч абітурієнтів з керівництвом Інституту філології. Для тих, хто ще не визначився з майбутньою спеціальністю чи напрямом підготовки, співробітники Інституту проведуть профорієнтаційні консультації. Майбутні студенти зможуть отримати відповіді на актуальні для них питання:

  - з яких предметів потрібно подавати результати ЗНО чи іспитів для вступу на обрану спеціальність,
  - які документи слід подавати до приймальної комісії,
  - які форми навчання передбачені,
  - чи є гуртожиток і які умови проживання в ньому,
  - що вивчатимуть майбутні філологи та де вони зможуть реалізувати себе після закінчення навчального закладу,
  -що означають поняття "пріоритетна спеціальність", "вага сертифіката", "прохідний бал", "конкурс творчих здібностей" та ін.

  За додатковою інформацією звертатися за телефонами:
  239-33-97 (заступники директора),
  239-31-01 (прес-центр)
  Чекаємо на Вас!

 • Анонс Дня відчинених дверей в Інституті філології

  5 грудня 2014 року в Інституті філології (бул. Т.Шевченка, 14) Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться «День відчинених дверей».

  Запрошуємо на знайомство з Інститутом усіх, хто мріє про вивчення філології в одному з найстаріших і найавторитетніших Університетів України. Ви зможете детально ознайомитися з Правилами прийому до Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2015 році, оглянути навчальні аудиторії, поспілкуватися з керівництвом і студентським самоврядуванням Інституту, отримати довідкові матеріали про умови навчання у виші.

  У рамках Дня відчинених дверей о 15.00 в Актовій залі гуманітарного корпусу Університету (бул. Т.Шевченка, 14) відбудеться зустріч керівництва Інституту філології з абітурієнтами. Для тих, хто ще не визначився з майбутньою спеціальністю чи напрямом підготовки, співробітники Інституту проведуть профорієнтаційні консультації. Майбутні студенти зможуть отримати відповіді на актуальні для них питання:
  - з яких предметів потрібно подавати результати ЗНО чи іспитів для вступу на обрану спеціальність,
  - які документи слід подавати до приймальної комісії,
  - які форми навчання передбачені,
  - чи є гуртожиток і які умови проживання в ньому,
  - що вивчатимуть майбутні філологи та де вони зможуть реалізувати себе після закінчення навчального закладу та ін.

  За додатковою інформацією звертатися за телефонами:
  239-33-97 (заступники директора з виховної роботи),
  239-31-01 (прес-центр)

  Чекаємо на Вас!

 • В Інституті філології відбувся квітневий день відчинених дверей

  11 квітня в Інституті філології відбувся останній перед вступною кампанією 2014 року день відчинених дверей. Директор Інституту проф. Григорій Семенюк, виступаючи, повідомив, що цьогоріч планується набір на нові спеціальності з вивчення кримськотатарської та шведської мов і літератур. Також Григорій Фокович закликав абітурієнтів вступати на заочну форму навчання до ІФ, де до спеціальністі "українська мова і література" з цього року додано вивчення англійської мови.

Сторінки

Subscribe to день відчинених дверей