курси

 • Курси китайської мови

  Інститут Конфуція Київського національного університету імені Тараса Шевченка оголошує набір в групи з вивчення китайської мови (з отриманням відповідного сертифікату)

  * Набір у групи – відповідно до рівня володіння китайською мовою (середній, високий) * Підготовка до HSK та HSKK ( III, IV, V, VI рівні)
  *Курси платні
  * Заняття відбуваються два рази на тиждень (по 2 академічні години)

  * Викладають кваліфіковані викладачі Інституту Конфуція Київського національного університету імені Тараса Шевченка, серед яких – носії китайської мови

  * Можливість поїхати до Китаю на навчання за рахунок стипендії Інституту Конфуція, яку можуть отримати кращі студенти та слухачі Інституту Конфуція
  * Можливість поїхати на навчання до Китаю за свій рахунок
  * Запис триває онлайн з 04.09.2020 по 16.09.2020 за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1OUCsUnZxfc_AKDCBFpCR7zQNZ1ymkU1uBmSdVNe...
  *Заняття розпочинаються 16.09.2020

  За додатковою інформацією просимо звертатися:

  Інститут Конфуція Київського національного університету імені Тараса Шевченка :
  +38 044 239 31 46, 097 496 70 11 Катерина Володимирівна
  kongzi.knu@ukr.net

  Категорії: 
 • ЛІТНІ КУРСИ ЯПОНСЬКОЇ МОВИ ПРИ УНІВЕРСИТЕТІ ТЕНРІ

  ЛІТНІ КУРСИ ЯПОНСЬКОЇ МОВИ ПРИ УНІВЕРСИТЕТІ ТЕНРІ 19-20 днів у ЯПОНІЇ в липні 2020 року:

  Інтенсивний курс навчання японської мови з отриманням відповідного сертифікату Університету Тенрі, проживання в гуртожитку з усіма зручностями (татамі, кондиціонер, душ, пральні машини тощо), 2-разове харчування, оренда велосипеда, цікаві екскурсії в Осаку, Нару, Кіото і на узбережжя Тихого океану, трансфер з/в аеропорт «Кансай».

  Літні курси японської мови при Університеті Тенрі (Японія, преф. Нара, м. Тенрі), який є давнім університетом-партнером КНУ, та Центр японської мови і літератури Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка оголошує набір усіх бажаючих студентів, викладачів та співробітників КНУ у групи вивчення японської мови на літні курси університету Тенрі (Японія). Групи формуються відповідно до рівнів: початковий / середній / просунутий.

  ВАРТІСТЬ: 1000 USD – авіапереліт Київ-Осака-Київ (оплата в лютому 2020 р.) 100 USD – організаційний збір (оплата в лютому 2020 р.)

  1000 USD – навчання, проживання, 2-разове харчування, оренда велосипеда, екскурсії, трансфер з/в аеропорт (оплата в липні після прибуття до Університету Тенрі)

  За довідками звертатися за тел: 239-33-86; 239-31-17 (Японський центр) filoljapan22@gmail.com

  або за адресою: Київ, бульвар Тараса Шевченка 14, Центр японської мови та літератури (каб. 22).

  За бажанням вивчення японської мови можна продовжити з вересня 2020 р. на мовних курсах Центру іноземних мов Інституту філології КНУ.

  Категорії: 
 • Юлія Марушевська прочитає курс лекцій з лідерства для студентів КНУ імені Тараса Шевченка

  З 4 грудня в Інституті філології стартує авторський проект Юлії Марушевської "Курс з лідерства" для студентів КНУ імені Тараса Шевченка. Юлія Марушевська - випускниця Інституту філології, українська активістка, реформатор, нагороджена премією лідерства (Tiger Conference) в категорії 30 до 30, член ради Незалежного антикорупційного комітету з питань оборони.

  "Чому я це роблю? Я хочу жити в процвітаючій Україні, для цього я працювала над змінами на глобальному та регіональному рівнях. Згодом, вичаючи суспільні трансформації в Стенфордському, Нью-Йоркському, Лондонському університетах, я зрозуміла, що всі глобальні зміни починаються з усвідомлених рішень конкретних людей. Я хочу, щоб цей курс допоміг молодим українкам та українцям усвідомити власну силу. Ви зрозумієте чому лідерство це навичка і як її тренувати" Юлія Марушевська

  Курс триватиме два місяці. Щосереди. З 18.00 до 20.00 у 81 ауд. Інституту філології (бул. Тараса Шевченка, 14). Графік лекцій може змінюватися. Слідкуйте за інформацією на сторінці Інституту філології у фейсбуці https://www.facebook.com/philolog.knu.ua/?eid=ARAanC0ZWIugOaX9By-eXOTm5C...

  Для реєстрації надішліть своє ім’я, прізвище та контактні дані на адресу: unileaders101@gmail.com або повідомленням на номер: +360937540953. Відвідувати лекції можуть усі охочі студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка, попередньо зареєструвавшись.

  Детальна інформація про курс у прикріплених документах.

  Додані файли: 
 • Іспаністи з усієї України пройшли ХІІІ курс з дидактики викладання іспанської мови як іноземної

  12 квітня в стінах Інституту філології було проведено черговий ХІІІ курс з дидактики викладання іспанської мови як іноземної. Його було організовано Центром іспанської мови та культури Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка за сприяння Посольства Королівства Іспанії в Україні та Асоціації іспаністів України. А прочитали такий курс наші партнери з Кадіського університету (Іспанія), а саме: Марія дель Кармен Фернандез Молеро, Аркаітц Прієто, Хав’єр де Кос та Андрес Сантана Аррібас. На відкриття завітали Консул Іспанії в Україні пан Фернандо Паскуаль Хірон та радник з питань культури Посольства Республіки Аргентина пан Аріель Макс Санчес Ромеро. Прослухали такий курс викладачі та вчителі іспанської мови усієї країни, загалом більше 80 чоловік. Виявили зацікавленість до курсу і деякі з наших майбутніх фахівців, а нині студенти Інституту філології. На завершення всі слухачі отримали сертифікати учасників.

 • 13-й дидактичний курс для викладачів іспанської мови як іноземної (анонс)

  12 квітня з 10.00 до 17.00 в Актовій залі Інституту філології пройде XIII Curso Didáctico para Profesores de Español como Lengua Extranjera en Ucrania (13-й дидактичний курс для викладачів іспанської мови як іноземної). Організатори: Асоціація іспаністів України, Кадиський університет (Іспанія), Посольство Іспанії в Україні. Організоватори заходи - Верба Г.Г., Гусейнова О.М. та Невинна Ю.П. Долучайтеся!

  Категорії: 
 • Набір на курси англійської мови для студентів, викладачів та співробітників Університету

  До уваги викладачів та співробітників Університету!
  Центр іноземних мов
  кафедра англійської філології та міжкультурної комунікації
  Інституту філології
  Київського національного університету імені Тараса Шевченка
  за підтримки Відділу академічної мобільності та Британської ради в Україні
  оголошує перший набір на курси англійської мови.

  Тривалість навчання:3 квітня – 30 червня 2017 року.
  Розклад занять:двічі на тиждень (за попереднім погодженням групи з викладачем) з 17.30 по 19.30.
  Навчання складає 76 академічних годин, з них: 60 аудиторних годин та 16 годин самостійної роботи.
  Вартість навчання: 2500 грн. (без вартості навчальних посібників/ підручників та сертифікації).

  Викладачі курсів: викладачі англійської мови Інституту філології, зокрема, й ті, які пройшли стажування у Британській раді в Україні.

  Курс розрахований на підвищення рівня мовної та мовленнєвої компетентностей з англійської мови. За умови успішного опанування навчального матеріалу слухачі курсів матимуть можливість скласти кваліфікаційний екзамен: тестування на перевірку і визначення рівня сформованості компетентностей у 4 видах мовленнєвої діяльності (аудіюванні, говорінні, читанні та письмі), а також у 2 видах мовної компетентності: граматичній та лексичнійна отримання Сертифікату про підвищення кваліфікації Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Сертифікату Київського національного університету імені Тараса Шевченка («Англійська мова для професійних цілей»та/ або Сертифікату Британської ради «Aptis» (відповідно до Наказу № 13 від 14.01. 2016 року у Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам» тест «Aptis» внесено до переліку рекомендованих міжнародних тестів на знання англійської мови як іноземної).

  Набір у групи триватиме з 21 березня по 1 квітня 2017 року.
  Діагностичне тестування з метою розподілу слухачів у групи за рівнем володіння мовою / за рівнем мовної підготовки відбудеться 3 квітня 2017 року, час і місце буде повідомлено учасникам додатково.

  Початковий рівень мовної підготовки слухачів має бути А2 або В1.
  Контакти для консультацій та запису: Головний офіс Центру - Інститут філології (бульвар Тараса Шевченка, 14), кімната 76;
  тел. +38 (044) 239 32 13 – Лариса Лосєва,e-mail: lloseva@ukr.net;
  тел.+38 (097) 65 33 780 – Наталія Мацибок-Стародуб,
  e-mail:rankings@univ.net.ua


  Для студентів Університету також оголошується перший набір на курси англійської мови із отриманням по закінченню Сертифікату Київського національного університету імені Тараса Шевченка та/ або Сертифікату Британської ради «Aptis» (тест «Aptis» внесено до переліку рекомендованих міжнародних тестів на знання англійської мови як іноземної, він максимально відповідає шкалі Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти (CEFR), потребам як вищих навчальних закладів так і бізнесу загалом.).

  Набір у групи триватиме з 21 березня по 1 квітня 2017 року.

  Діагностичне тестування з метою розподілу слухачів у групи за рівнем володіння мовою / за рівнем мовної підготовки відбудеться 3 квітня 2017 року, час і місце буде повідомлено учасникам додатково.

  Тривалість навчання: 3 квітня – 30 червня 2017 року.

  Розклад занять:двічі на тиждень з 17.30 по 19.00(за попереднім погодженням групи з викладачем).

  Навчання складає 56 годин, з них: 40 академічних годин та 16 годин самостійної роботи.

  Вартість навчання: 1500 грн.(без вартості навчальних посібників/ підручників та сертифікації).

  Умови навчання та викладачі такого ж рівня, що й для викладачів та співробітників.

  Початковий рівень мовної підготовки слухачів має бути А2 або В1.
  Контакти для консультацій та запису: Головний офіс Центру - Інститут філології (бульвар Тараса Шевченка, 14), кімната 76;
  тел. +38 (044) 239 32 13 – Лариса Лосєва,e-mail: lloseva@ukr.net;
  тел.+38 (097) 65 33 780 – Наталія Мацибок-Стародуб,
  e-mail: rankings@univ.net.ua

  Категорії: 
 • Інтенсивний курс навчання японської мови: 15 днів у Японії в липні 2017

  15 днів у ЯПОНІЇ в липні 2017 року:

  Інтенсивний курс навчання японської мови
  з отриманням відповідного сертифікату, проживання в гуртожитку
  університету Тенрі з усіма зручностями (татамі, кондиціонер, душ, пральні
  машини тощо), 2-разове харчування, цікаві екскурсії в Осаку, Нару, Кіото та
  на узбережжя Тихого океану, трансфер з/в аеропорт «Кансай»

  Літні курси японської мови при Університеті Тенрі (Японія, преф. Нара, м. Тенрі), який є давнім університетом-партнером КНУ, та Центр японської мови Інституту філологі КНУ імені Тараса Шевченека оголошує набір усіх бажаючих студентів, викладачів та співробітників КНУ у групи вивчення японської мови на літні курси університету Тенрі (Японія)

  Групи формуються відповідно до рівнів: початковий / середній /просунутий

  ВАРТІСТЬ: 1000 USD – авіапереліт Київ-Осака-Київ (оплата в лютому 2017 р.)
  1000 USD – навчання, проживання, 2-разове харчування, екскурсії,
  трансфер з/в аеропорт (оплата після прибуття до ун-ту Тенрі)

  За довідками звертатися за тел: 239-33-86 чи 239-31-17 (Японський центр)
  (063) 640 29 69 (Волох Анна Миколаївна), (095) 545 58 91 (Егава Хіроюкі)
  або за адресою: бульвар Тараса Шевченка 14, каб. 22

  За бажанням вивчення японської мови можна продовжити
  з вересня 2017 р. на мовних курсах у Центрі японської мови
  Інституту філології КНУ. Навчання безкоштовне (грант «Міцубіші-корпорейшн»); заняття – двічі на тиждень (з 13-00 до 14 20)

  Категорії: 
 • Безоплатні курси з японської мови

  Центр японської мови
  Інституту філології
  Київського національного університету
  імені Тараса Шевченка
  за фінансового сприяння «Мітцубіші-Корпорейшн»
  оголошує набір в групи з вивчення японської мови
  (з отриманням відповідного сертифікату)

  *Набір проводиться в групи «нульового» (початкового) рівня:
  *Контингент слухачів у групах формується відповідно до віку:
  • Студенти;
  • Особи, які працюють.

  *Заняття проводяться:
  • будні дні – 13.00

  *Викладання проводять кваліфіковані викладачі кафедри мов і літератур Далекого Сходу та Південно-Східної Азії Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка, серед яких – носії японської мови

  *Заняття розпочинаються з 15 вересня 2016 року
  *Звертатися за телефоном: (044) 239 31 17
  *Запис триває до 14 вересня 2015 року до 1500!!!
  Кількість бажаючих вивчати японську мову обмежена!!!!!

  Категорії: 
 • Літні курси японської мови при Університеті Тенрі

  Центр японської мови Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка
  оголошує набір усіх охочих студентів, викладачів та співробітників Університету у групи вивчення японської мови на літні курси університету Тенрі (Японія)

 • В Інституті філології проводять набір на японську як третю іноземну

  Центр іноземних мов і кафедра китайської, корейської та японської філології проводять набір слухачів на курси японської мови як третьої іноземної. Базовим підручником для занять є «Minna no Nihongo», однак чим вищим стає ваш рівень володіння мовою, тим більша кількість додаткових адаптованих матеріалів, пов'язаних із сучасною культурою Японії (пісні, аніме, манга), чекає на вас на парах. Також вам гарантовані:
  • незвичні домашні завдання. Колись вивчали абетку нової мови за допомогою флеш-ігор? А як щодо відмови від нудних словникових опитувань на користь використання сайту, спеціально призначеного для опанування лексики іноземних мов?
  • постійний онлайн-зв’язок «студент-викладач» (до речі, у форматі «група-викладач» дискусії можуть стати ще більш захопливими!);
  • дружня та привітна атмосфера під час занять. Ми багато посміхаємось та спілкуємось на цікаві теми. :)

  Ще одна приємна новина для студентів-сходознавців: сертифікат, що видається студентам, які успішно пройшли трирічний курс вивчення японської мови як третьої іноземної, дозволяє в магістратурі вивчати її безкоштовно згідно навчального плану.

  Курс розрахований на «нульовий» рівень (A1), проте за наявності принаймні 10 осіб, які вже вивчали японську мову (6-8 уроків «Minna no Nihongo»), можливе також відкриття «старшої» групи (А2).

  Курс одного семестру складає 50 академічних годин (25 занять).
  Заняття розпочинаються після формування повної групи слухачів
  (орієнтовно: кінець вересня) і проводяться двічі на тиждень
  в ауд. 8 Інституту філології о 13.00.

  Вартість одного семестру навчання – 1500 грн.

  Записатися на курси можна в ауд. 76 Інституту філології (тел. 239-32-13).

  Категорії: 

Сторінки

Subscribe to курси