стажування

 • КОНКУРС! ERASMUS+ Університет м. Печ (Угорщина)

  До уваги студентів 3-4 курсів ОР «Бакалавр» та 1-го року навчання ОР «Магістр»!
  Оголошується конкурс Еразмус+ на навчання протягом весняного семестру 2020/2021 навчального року у найстарішому університеті Угорщини – Університеті м. Печ (Pecs University): https://pte.hu/english
  Спеціальності/Освітні програми, відкриті для цьогорічного конкурсу: Освіта (Педагогіка, Психологія, Соціальна робота/Соціальна педагогіка); Література та Лінгвістика; Політичні та соціальні науки; Економіка.

  Дедлайн для подання документів: 25 листопада 2020 року (23:59).
  Претенденти на стипендію мають подати такі документи англійською мовою:
  CV у форматі EUROPASS.
  Learning Agreement (draft, без підписів) – http://www.umz.univ.kiev.ua/index.php/ua/
  Мотиваційний лист (1 сторінка А4).
  Копія залікової книжки. Середній бал – не нижче 80.
  Сертифікат про рівень володіння англійською мовою (не нижче рівня В2).
  К-копія 1-ї сторінки закордонного паспорту.

  Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf (документи в іншому форматі не розглядатимуться), у поданій в переліку черговості, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: Pecs_Ivanenko.

  Прохання надсилати пакет документів електронною поштою (у полі subject вказувати назву університету та прізвище: Pecs_Ivanenko на адресу локального координатора – заступника декана факультету психології Пащенко Світлани Юріївни (s.paschenko.tsu@gmail.com). В копію ставити Відділ міжнародного співробітництва (erasmusandprojects@gmail.com) та Відділ академічної мобільності (mobility.knu@gmail.com).

  За більш детальною інформацією звертатися до координатора – моб. (067) 5919534; адреса: просп. Глушкова, 2-а, корпус факультету психології, к. 213 та/або у Відділ міжнародного співробітництва (кім. 226 Червоного корпусу) і Відділ академічної мобільності (к. 222 Червоного корпусу).
  Поради щодо оформлення конкурсних документів – на сайті Відділу міжнародного співробітництва:
  http://umz.univ.kiev.ua/index.php/ua/informazija.html
  та Відділу академічної мобільності:
  http://mobility.univ.kiev.ua/?lang=uk
  *Передбачено надання 2 стипендії у весняному семестрі 2020/21 н.р.
  **Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі на підставі поданих документів. Результати (список номінантів та резервний список) будуть опубліковані на сайтах Відділу академічної мобільності та Відділу міжнародного співробітництва до 28.11.2020 р., а також надіслані на е-мейли учасників та переможців конкурсу.

  З критеріями відбору номінантів на Еразмус+ стипендії в європейських університетах можна ознайомитись на сайтах Відділу академічної мобільності та Відділу міжнародного співробітництва.

  ***Розмір стипендії становить 850-900 євро на місяць; передбачена виплата дорожнього гранту (275 євро).

  Категорії: 
 • Програми академічних обмінів імені Фулбрайта

  До 1 червня 2020 року триває процес подання документів на конкурс від Програми академічних обмінів імені Фулбрайта Fulbright Foreign Teaching Assistant Program http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/20/FLTA.html

  Програма Fulbright Foreign Language Teaching Assistant (FLTA)
  http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/20/FLTA.html передбачає отримання стипендій від американського уряду на стажування громадян України з викладання української мови (асистенції американським викладачам) в університетах/коледжах США тривалістю дев'ять місяців.

  Участь у програмі можуть брати викладачі-початківці та молоді фахівці віком до 30 років, які спеціалізуються з лінгвістики, української літератури, перекладацьких студій, комунікацій, журналістики, американських студій, викладання англійської мови та ін. Кандидати повинні мати диплом магістра або бакалавра на час призначення стипендії (липень 2021 року). Тож, з огляду на програмні вимоги, конкурс потенційно може бути цікавим молодим викладачам та науковим співробітникам, аспірантам, нещодавнім випускникам, фрілансерам, студентам-бакалаврам 4-го курсу та студентам-магістрам.

  Усі деталі щодо аплікаційного процесу Ви можете знайти на нашому сайті: http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/20/FLTA.html. Для отримання більшої інформації звертайтесь, будь ласка, електронною поштою: mkravchenko@iie.org (Марія Кравченко).

  Ознайомитися з інформацією щодо програми FLTA з відеозаписів проведених онлайн-консультацій:
  Вступна, ознайомча онлайн-консультація щодо конкурсу Fulbright Foreign Teaching Assistant 2021/2022 за участі Яни Сабляш, яка цьогоріч викладала українську мову у Вашингтонському університеті у Сіетлі: https://attendee.gotowebinar.com/recording/8194205370130584077
  Онлайн-консультація щодо оформлення аплікаційного пакету документів за участі FLTAs Лідії Орищук та Тетяни Кідрук https://www.youtube.com/watch?v=y-maaeeT3ZU

  Категорії: 
 • Global Career Day для філологів

  27 лютого в Інституті філології організували День кар'єри з ініціативи керівника сектору працевлаштування КНУ Інни Степанець, комунікативного менеджера сектору Станіслава Гречки, засупника директора Існтитуту філології з міжнародних зв'язків і профорієнтаційної роботи Катерини Білик. У команді над Global Career Day працювали адміністрація Інституту та представники його відділів.

  Філолог - відмінний фахівець для роботодавців у різних сферах. Випускник Інституту філології має переконливі переваги: знання іноземних мов, уміння комунікувати, чітко формулювати тези, завдання й запитання, логічно шукати розв'язки. Це справжня знахідка для мовних шкіл, журналістики, менеджменту, бренд- і трейд-маркетингу, HR, дослідження ринку і покупців та навіть у галузі IT і в розробці штучного інтелекту.

  Студенти долучилися до лекторію, інтерактивів, розіграшів призів від компаній. Вони ознайомилися з програмами стажувань та вакансіями українських і міжнародних організацій Genesis, DataRobot, Jooble, 1+1 медіа, English Prime, DexDigital, Mars Україна, Admitad, Deloitte, PepsiCo, Setstud та StartDeutsch Schule. Можливо, хтось знайшов роботу мрії чи вже на шляху до неї.

  Стежити за новинами, пропозиціями роботи та анонсами майбутніх днів кар'єри КНУ можна за лінками:

  Telegram: https://t.me/jobknu
  Facebook: https://www.facebook.com/knuwork
  Instagram: @jobknu

  Фото Валерія Попова та Юлії Кузьменко

 • Візит делегації Фуданського університету до Інституту філології

  9 грудня в Інституті філології викладачі та студенти кафедри мов і літератур Далекого Сходу та Південно-Східної Азії зустрічали делегацію із Фуданського університету Китаю. Організували зустріч Центр китайської літератури та викладання китайської мови Інституту філології на чолі з Наталею Ісаєвою та відділ міжнародного співробітництва КНУ імені Тараса Шевченка, представити який завітав Андрій Кравченко. У складі делегації Фуданського університету були директор відділу по роботі з іноземними студентами Лі Лу та його співробітники Сянжун Чжан і Чяожань Чжен, а також професор, віце-декан школи інформатики та технологій Жань Лу.

  Делегація з Китаю презентувала свій вищий навчальний заклад із понад 100-річною історією (заснований у 1905 р.), розповіла про можливості вступу, навчання, програм обміну. Китаїсти Інституту філології переглянули відеоролик, де студенти Фуданського університету розповідають про враження від навчання. Фіни, пакистанці, іспанці та представники інших національностей вступають до університету Шанхаю з різних причин, частина з них залишається працювати в Китаї.

  І не дивно: Шанхай – економічний, фінансовий, торгівельний, науковий центр Китаю, окрім того, це осередок судноплавства. Фуданський університет у Шанхаї – один із найвідоміших у Китаї. Мовою цифр: Фуданський університет готує бакалаврів за 76-ма програмами, магістрів – за 243-ма, докторів – за 189-ма, також є програми післядипломної освіти. Університет має 4 кампуси. Співпрацює з 270 університетами й науково-дослідницькими центрами в 40 країнах і регіонах. За рейтингом The QS World University Rankings у 2019 році Фуданський університет посів 44 місце. У закладі проведено близько 100 міжнародних наукових конференцій. Діють безліч студентських клубів, де розвивається спорт і мистецтво. В університеті можна пізнати багато нового про себе та світ, до студентів там індивідуальний підхід. Отже, Фуданський університет може стати хорошим вибором для реалізації здібностей українських студентів. Представники Фуданського університету планують найближчим часом підписати з КНУ угоду про співпрацю. Інститут філології радий співпраці.

  Юлія Кузьменко. Фото Валерія Попова та Юлії Кузьменко.

 • Заключний захід Тижня тюркських мов і культур

  8 листопада у межах проведення Тижня тюркських мов і культур кафедра тюркології презентувала можливості стажування у Турецькій Республіці (двосторонні договори, «Еразмус +», «МЕВЛЯНА» тощо). Студенти кафедри поділилися звітами про стажування у турецьких ЗВО.

  Анастасія Протченко:

   

  «Стажування за кордоном – це завжди безліч нових можливостей, для того щоб розширити свій світогляд, розвинути мовні навички та попрактикувати нетворкінг. Відвідування міст Туреччини надихає на нові досягнення та здобутки у вивчені мови та культури. Поїздка на стажування в Стамбул дозволила випробувати наратив, накопичений під час першого року навчання. Не менш важливо, що з 2017 року там працює кафедра української мови та літератури та є ще одна можливість обмінятися досвідом з іноземними студентами. Раджу відвідати мечеть Сулейманіє та розташовану поряд Хюррем Султан Тюрбесі, де похована наша Роксолана. Загалом же стажування у провідних ЗВО Туреччини – чудовий досвід. Постійна робота над собою, своїми знаннями віддячить успіхом.

  Ірина Янитська:

   

  «Еразмус+» – це наймасштабніша сучасна програма академічних обмінів. Мені випала можливість провести стажування в одному з найрейтинговіших університетів Туреччини – у Стамбульському університеті Шехір (İstanbul Şehir Üniversitesi). Територія та ресурси приватного університету вражаючі! Викладачі – справжні професіонали своєї справи, які не просто ознайомлюють з матеріалом, але й спонукають поглянути на предмет інакше, тим самим зацікавлюють студента та мотивують до дослідницької роботи. За семестр навчання у Стамбулі я вдосконалила рівень володіння турецької та англійської мовами. «Еразмус+» подарував мені нових друзів та знайомих з усіх куточків світу, показав колорит історично-туристичної Європи і спокійної, але сучасної Азії (це поєднується в Стамбулі).

  Зоряна Костецька:

   

  Влітку 2018 року я їздила на стажування у Туреччину за програмою «Літня школа в Туреччині», де мене було направлено на навчання в Анкару, університет «Хаджеттепе». Хоча ця програма тривала лише місяць, проте це був місяць незабутніх вражень, емоцій та незрівнянного досвіду. Я познайомилася з людьми, що приїхали з різних куточків світу. Окрім цього я відкрила для себе багату культуру Туреччини, її красу та різноманітні традиції. За 4 тижні я відвідала Анкару, Конью, Кападокію і Стамбул. Звісно, я отримала головне для себе – мовну практику, покращення рівня турецької. Дуже вдячна за таку можливість і рекомендую всім брати участь у різноманітних програмах стажування, відкривати для себе прекрасну Туреччину!

  Фото - Валерій Попов.

 • Організація AIESEC завітала до філологів

  Подібне знайомство з формацією відбулося в травні: http://instpres.univ.kiev.ua/node/2379 22 жовтня відділ зовнішніх зв’язків Студпарламенту Інституту на чолі з Яною Хоменюк запросив представницю AIESEC Марію. Адже студентство оновилося. На зустріч завітали з інших факультетів (із хімічного, наприклад). Отже, AISEC – це найбільша молодіжна міжнародна організація України. Вона об’єднує 125 країн. Марія познайомилася з аудиторією, поцікавилася, хто волонтерив досі, чому студенти прийшли, що їх мотивує? Наша молодь спробувала себе помічниками на Книжковому Форумі, лінгвістичних фестивалях, напівмарафонах. AIESEC пропонуватиме волонтерські розвивальні програми, які на 6 тижнів зроблять вас частинкою Німеччини, Італії, Туреччини чи Литви. Звісно ж, це чудова нагода змінити себе, оскільки ви зміните оточення. Покращите іноземну в іншому мовному середовищі. Волонтери розвинуть організаційні здібності, лідерські риси, навчаться працювати з людьми різного віку та статусу. AIESEC має наразі 17 проектів, які охоплюють широкий спектр діяльності: від допомоги людям різних соціальних станів до екосвідомості. Тут молодь з усього світу збирається для спільної цілі. «Ти не просто тревелиш. Ти в оточенні активних людей», - запевняє Марія. Дівчина розповіла також про умови і час набору до програм, проживання за кордоном на ці шість тижнів. Отже, якщо відчуваєте в собі силу до змін, спробуйте. Звертайтеся на сайт: http://aiesec.ua/ та, звісно, до нашого СПІФу, який організував подію: https://t.me/knuspif

  Юлія Кузьменко

 • Літній табір Інституту Конфуція

  З 6 по 18 липня студенти-китаїсти відвідали літній табір “Insight into Northeast China”, що був проведений за підтримки Цзілінського університету та штаб-квартири Інституту Конфуція (Ханьбань).

  Разом із представниками інших країн, таких як Аргентина, Сполучені Штати Америки, Південна Корея та Японія, учасники долучилися до налагодження міжнародних відносин студентської спільноти та в мовному середовищі провінцій Хебей і Цзілінь дослідили культуру Китаю. Загальна кількість учасників склала понад 50 осіб.

  Під час перебування в таборі, студенти відвідали відомі місця Китаю. Серед них: Велика китайська стіна, Заборонене місто в Пекіні, мальовничі гори Чан Бай Шань та символ Китаю – панд у Пекінському зоопарку. З кожним новим днем учасники відкривали для себе нові місця та емоції.

  Ознайомлення з Китаєм також відбувалося і через мовні практики. Програма літнього табору передбачала багато розмовних тем. Студенти мали можливість не тільки відвідати місцеві парки, а й поспілкуватися з місцевими жителями, дізнатися про їхні вподобання, звички та національні традиції. Також студенти відвідали у Цзіліньському університеті декілька лекцій про стародавню історію Китаю, його економіку, культурні особливості тощо. Були організовані круглі столи, дебати, форуми, де студенти проявили всі знання з різноманітних аспектів міжнародних відносин не лише китайською, а й англійською, за що вдячні кафедрі іноземних мов Інституту міжнародних відносин.

  Своїм різноманіттям вразила студентів і китайська кухня. Кожного дня вони відкривали для себе нові страви.

  Літній табір “Insight into Northeast China” – це неймовірна можливість не тільки побачити справжній Китай, а й зруйнувати бар’єри між різними країнами світу. Адже разом учасники не тільки досліджували традиції Китаю, а й демонстрували культуру власної країни іншим. За матеріалами Інституту Конфуція КНУ

 • Не лише роботодавець обирає вас, а й ви обираєте роботодавця!

  В Інституті філології пропонували вакансії та вчили правильно подавати власні знання. 14 березня відбувся День кар’єри, організації якого посприяли заступник директора Інституту філології Катерина Білик та керівник сектору працевлаштування Науково-методичного центру організації навчального процесу Інна Степанець.

  Ініціатори заходу запросили чимало фірм, де потрібні знання іноземних мов, комунікабельність, бажання працювати й вчитися новому. Усе це про наших студентів, чи не так? Отож юні філологи могли познайомитися з цікавими людьми. А можливо, й знайти роботу своєї мрії!

  Були представлені українські та міжнародні компанії, центри мов, телеканали, ІТ-компанії, бізнес-фірми. На студентів очікувало розмаїття робочих місць, а також стажувань, із гнучким графіком роботи та перспективою подальшого працевлаштування. Нині шукають контент-менеджерів, редакторів, перекладачів (усних і письмових), журналістів, маркетологів, креативних менеджерів, бізнес- та Digital аналітиків… Ви можете спробувати себе в багатьох сферах, що не обов’язково пов’язані суто з філологією: логістика, фінанси, кібербезпека, різні виробничі сфери.

  Програма Global Career Day запрошувала не лише на виставку роботодавців у холі Інституту, а й на квест, де охочі могли спробувати себе в певній галузі, отримати лайфхаки з фаху. А ще відбулися презентації програм стажувань, зокрема захід «Філологи в ІТ», де виступили міжнародні організації. Ламаймо стереотипи, що філологам не місце в ІТ-сфері. Там на вас очікує дружній колектив, щоденна практика іноземної, можливість вибору, чим саме займатися. Чіткеййфф кар’єрне зростання: за який час та до якої посади може дорости людина. Вам нададуть базове та додаткове спеціалізоване навчання просто на місці роботи. І ви зможете відчути себе частинкою закордонної фірми. Співпрацюватимете з Данією, Великобританією, Голландією, Німеччиною тощо.

  Важливо, що не лише ви мусите влаштувати роботодавця за всіма вимогами, а й він вас. Важлива довіра керівника та ваше право ініціативи. Маєте право й на помилку, якщо її визнати та зробити висновки. До того ж фірми – за офіційне працевлаштування.

  Також студенти дізналися про види співбесіди (телефонні, brainteaser-інтерв’ю тощо). Їм радили, як правильно написати анкету та резюме. Чому ж фірми з багаторічним успішним досвідом та міжнародним визнанням шукають співробітників у стінах Інституту філології? Бо студенти – це люди, які створюють щось нове, водночас молодь – цільова аудиторія для організацій. Студентство нині в топі! Знаходьте роботу до душі.

  Фото Валерія Попова та Юлії Кузьменко

  Категорії: 
 • В Інституті філології відбувся випуск магістрів

  3 липня в Інституті філології відбувся випуск магістрів. Цього року їх було 925, і майже третина випускників отримала дипломи з відзнакою. Колишніх студентів вже як своїх колег привітали директор Інституту професор Григорій Семенюк, викладачі та гості – випускники попередніх років. Відмінникам-сходознавцям дипломи вручали Надзвичайний та Повноважний Посол Соціалістичної Республіки В‘єтнам в Україні Пан Нгуєн Ань Туан та Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Індонезія в Україні Пан Юдді Кріснанді. Святкового настрою додали чудові музичні й танцювальні номери у виконанні гуртів ГуляйГород, Юлії Забузької, студентів-японістів та гінді, гостей з Інституту музики. Хай щастить вам, випускники!

  Фото: Валерій Попов, Юлія Кузьменко

 • Студенти-тюркологи у Стамбулі

  Якщо комусь доведеться побачити світ лише один раз, то йому слід звернути свою увагу на Стамбул
  Альфонс де Ламартин

  Протягом 14-17 квітня студенти-тюркологи на чолі з завідувачем кафедри тюркології д.філол.н. Іриною Покровською перебували у Стамбульському університеті (м. Стамбул, Турецька Республіка) у рамках навчально-туристичного візиту. Поїздка студентів і завідувача кафедри тюркології стала можливою за сприяння та фінансової підтримки ТОВ «STUDY WELL», яке покрило усі витрати, пов’язані з перельотом, проживанням, харчуванням та екскурсійною програмою.

  Завідувач кафедри тюркології Ірина Покровська під час візиту зустрілася з представниками ректорату, зокрема начальником міжнародного відділу проф. Єшім Озер. Під час розмови пані Ешмін зазначила, що у липні 2018 р. планується візит ректора Стамбульського університету проф. Махмута Ака та викладачів кафедр слов’янських мов і літератур та турецької мови і літератури до Київського національного університету імені Тараса Шевченка для обговорення програми подвійного дипломування між Стамбульським університетом та Київським національним університетом імені Тараса Шевченка. Нагадаємо, що у зазначеному турецькому виші нещодавно відбулося відкриття спеціальності з української мови, під час якого міністри обох держав домовилися про плідну співпрацю у сфері освіти. У рамках домовленостей уже цього літа (21 липня-5 серпня) студенти, які вивчають українську мову на базі Стамбульського університету, отримають змогу навчатися у літній школі в Київському національному університеті. Саме студенти-україністи будуть викладати українську мову у школах відповідно до новоприйнятої постанови Кабінету Міністрів Турецької Республіки. Приємно, що у свою чергу Стамбульський університет запропонував організувати літню школу для студентів-тюркологів Шевченкового університету.

  Під час перебування у Туреччині українські студенти мали змогу побачити величне місто у цвітінні тюльпанів. Молодь відвідала парк Емірган та насолоджувалась прогулянкою узбережжям Босфору. Найчарівніше місце у Стамбулі – це Гранд Базар. Тут якнайповніше відчуваєш всю силу та колорит життя турецького народу.

  Особливо захоплюючою та насиченою була зустріч зі студентами-тюркологами Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, які наразі проходять мовне стажування в Стамбульському університеті.

  Програма візиту включала відвідування занять з української мови, під час яких студенти обмінялися досвідом щодо вивчення національної культури та іноземних мов. Українські мандрівники допомогли студентам Стамбульського університету у виконанні завдань з аудіювання та представили свої українськомовні презентації про українську культуру. Студенти ІФ від щирого серця подарували українському відділенню Стамбульському університету збірки творів відомих українських письменників (Т.Г. Шевченка, І.Я. Франка та Лесі Українки).

  Учасники стажування повернулися на Батьківщину щасливі, плануючи нові зустрічі та проекти. Зокрема, семестрове мовне стажування у Стамбульському університеті у 2018-2019 н.р.

  Відгуки студентів:
  Протченко Анастасія, 1 курс, турецька група (дитина-інвалід)

  Колись я чула таку фразу: «Буває рік невартий дня, буває день, що вартий року». Подорож до Стамбулу можна схарактеризувати саме так. Без перебільшення зазначу, що це надзвичайна можливість зробити крок уперед у розумінні світу, доторкнутись до історії турецького народу.

  Ми гуляли містом, пізнаючи життя іншої культури та релігії. Мали змогу постійної практики турецької з носіями мови.

  Кожного дня в нас були цікаві наукові і туристичні заходи. У Стамбульському університеті я познайомилася зі студентами, які вивчають мою рідну мову і отримала змогу практикувати своє володіння турецькою.

  Надзвичайне враження залишилося від історичного Стамбулу. Коли я дивилась на багатобарвні будинки, старовинні мечеті у мене з’являлися сльози на очах від переконання наскільки величною є історія Османської Імперії. Я відчула себе частиною того світу.

  Моє серце переповнювала любов до щирої гостинності, здавалося б, чужих людей. Але попри національні особливості, традиції та звичаї – ми ставали єдиним цілим. З кожним студентом ми обмінювалися досвідом щодо вивчення мов, я отримала безцінні поради та нових друзів.

  Тому хочеться не просто повернутись сюди, а здається залишитись надовго…

  Дорошенко Юлія, 3 курс, кримськотатарська група (дитина учасника АТО)
  Моя перша подорож закордон.
  Туреччина. Стамбул.

  Це була неймовірна відповідальність, передчуття дивовижних вражень та нових відчуттів. Неймовірно вдячна за таку можливість побачити країну, мову, літературу, історію, культуру і звичаї якої вивчаєш. Крок за кроком огортала краса величного міста, звідусіль охоплював колорит і традиційність мусульманського світу. Дивом і радістю було для мене побачити пам’ятки Сулеманіє, Айя Софію, Блакитну мечеть – саме в таких місцях зупиняється час і ти , переповнений щастям, натхненням і наснагою, розумієш, яка велична ця країна, яка прийняла тебе і відкрила тобі свою душу.
  З неосягненою цікавістю ми прямували до Стамбульського університету, що вразив нас своєю величчю і розмахом – попереду чекала відповідальна місія, поєднана з цікавістю і бажанням якомога більше побачити і дізнатися. Ми зустрілися зі студентами університету, які віднедавна вивчають українську мову та літературу: ділилися враженнями, досвідом, розповідали їм про роботу, досягнення своєї Альма-Матер, про те, як проходять наші пари, які цікаві зустрічі та заходи проводяться; спілкувалися про традиції наших країн та їх взаємини.

  Це була неймовірно тепла зустріч, варто відмітити, що це неймовірна гордість розуміти, що мову, яка є рідною для тебе, вивчають у інших країнах, а культура – здобуток і скарб поколінь, є нашою гордістю, якою ми повинні ділитися, яка об’єднує нас.

  Пацеля Анастасія, 1 курс, кримськотатарська група (дитина учасника АТО)

  З перших хвилин перебування у Стамбулі ви не вірите, що це місто може бути настільки величним.

  Для того, щоб закохатися у це місто вам не знадобиться багато часу, адже з першого погляду ви, самі того не розуміючи, вже живете тут у своїх мріях.

  Декілька разів відвідати історичну столицю Туреччини може видатися нецікавим? Ні, це неправда. Кожної секунди у Стамбулі ви дізнаєтесь все більше і більше. Прибувши додому, ви одразу починаєте сумувати за містом, де цілодобові затори на дорогах – це найбуденніша річ.

  Стамбул – місто, де в гармонії живуть речі, які не піддаються поєднанню: сучасні будинки, розташовані прямо біля старих, але чаруючих мечетей; базари поряд з гігантськими торговими центрами...

  Загалом, про красу Стамбулу можна говорити цілу вічність, але краще не казати, а поїхати і відкрити для себе одне з найкращих міст світу.

Сторінки

Subscribe to стажування