ми у ЗМІ

 • Звернення до директора Інституту філології проф. Г.Ф. Семенюка

  Звернення з приводу опублікованої 30.01.2016 р. у брюссельському виданні «Politiko» статті “In Ukraine’s universities, trading bribes for diplomas”

 • В "Українській літературній газеті" опублікували статтю Оксани Сліпушко

  У новому випуску "Української літературної газети" надрукували статтю Оксани Сліпушко, доктора філологічних наук, професора, завідуючої кафедри історії української літератури і шевченкознавства Інституту філології.
  Стаття зветься "НОВА ШЕВЧЕНКІВСЬКА ДОКТРИНА ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ". У ній Оксана Сліпушко розповідає про якісно новий рівень наукового життя, дослідження творчості Тараса Шевченка та викладання, якого Університет досягнув після того, як його ректором став доктор філософських наук, академік НАН України, Герой України Леонід Губерський.
  "Вперше в історії Університету кафедра історії української літератури і шевченкознавства прочитала цикл лекцій із факультативу "Феномен Тараса Шевченка у культурному і гуманітарному просторі України і світу" для студентів усіх підрозділів Університету. Факультатив викликав значний інтерес із боку студентів", - говорить у статті професор Оксана Сліпушко. Вона наголошує на тому, що діяльність ректора Леоніда Губерського системно вплинула на роботу кафедри історії української літератури і шевченкознавства, Інституту філологі та Університету.

  Категорії: 
Subscribe to ми у ЗМІ