анонс

 • Продовжується набір статей у XVI-ий та XVII-ий випуски “STUDIA LINGUISTICA”

  ШАНОВНІ АВТОРИ!

  Наказом МОН України від 02.07.2020 № 886 збірнику наукових праць «STUDIA LINGUISTICA» підтверджено статус фахового і належність до категорії «Б».

  Ми продовжуємо набір статей у XVI-ий та XVII-ий випуски “STUDIA LINGUISTICA”, вихід яких заплановано до кінця 2020 року.

  Усі вимоги щодо оформлення статей розміщено на нашому сайті http://studia-linguistica.knu.ua

  Збірник проіндексовано у базах: ResearchBib, Google Scholar, Україніка наукова. Подано запит на включення до баз: Erih Plus, Bibliographie Linguistique, Ulrich'sWEB.

  Запрошуємо всіх зацікавлених до співпраці!

 • Науково-практичний семінар, присвячений вшануванню пам'яті перського поета Джалаледдіна Румі

  29 вересня 2020 року о 10-00 кафедра мов і літератур Близького та Середнього Сходу та Центр іраністики Інституту філології за участю Посольства Ісламської Республіки Іран в Україні проведуть науково-практичний семінар, присвячений Дню вшанування видатного перського суфійського поета Джалаледдіна Румі.

  Форма проведення: онлайн, платформа ZOOM

  Ідентифікатор конференції: 820 836 3327

  Код доступу: 290920

  Додані файли: 
 • Курси японської мови

  УВАГА ! БЕЗОПЛАТНО!

  Центр японської мови та літератури Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка за фінансового сприяння “Mitsubishi Corporation” оголошує набір у групи з вивчення японської мови (з отриманням відповідного Сертифікату).

  Набір проводиться у групи початкового рівня.
  Контингент слухачів у групах формується відповідно до віку:
  Студенти;
  Особи, які працюють.

  Заняття проводяться:
  Будні дні – з 13.00

  Заняття розпочинаються з 1 жовтня 2020 року.
  Звертатися за телефоном:
  (044) 239 33 86

  Запис триває до 28 вересня 2020 року.
  Кількість слухачів - 32 особи.

  Викладання забезпечують кваліфіковані викладачі кафедри мов і літератур Далекого Сходу та Південно-Східної Азії Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка, серед яких – носії японської мови.

  Категорії: 
 • ЛІТЕРАТУРНА СТУДІЯ ІМЕНІ МАКСИМА РИЛЬСЬКОГО – ДИСТАНЦІЙНО!

  Цього місяця літстудія мала б відбутися 8 вересня 2020 р. у мистецькій залі № 63 Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка (бульвар Тараса Шевченка, 14) з такою програмою:

  1. Вручення грамот і дипломів призерам студентського конкурсу "Жива троянда".

  2. Вільний мікрофон: свої нові твори читають призери конкурсу (Світлана Вертола, Ілона Михніцька, Юлія Гупалюк, Катерина Ніколенко, Антон Іщук, Аліна Михайлюк, Олександр Скрябін, Олексій Приймак, Rozalia Rzepka) та члени студентського журі "Живої троянди" – 2020 (Богдан Братусь, Анна Комар, Дмитро Зозуля, Юлія Кузьменко, Мар’ян Кондратюк, Ірина Платон, Дмитро Луняка й Іванна Чорна).

  У зв’язку з поширення на території України гострої респіраторної хвороби Covid-19, та виходячи зі змісту постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19», літстудія буде працювати ДИСТАНЦІЙНО. Центр літературної творчості просить названих (та всіх охочих) студентів (магістрантів, аспірантів, докторантів) надіслати свої нові твори (від одного до трьох) старшому лаборанту Центру Марині Єщенко на її електронну адресу: poltava.proza@gmail.com Ці твори будуть опубліковані в черговому (13-му) випуску альманаху "Сві-'й-танок".

  Традиційне ознайомлення з творчістю першокурсників спеціальності "літературна творчість" (та інших спеціальностей) відбудеться 13 жовтня теж ДИСТАНЦІЙНО. У наступні місяці (кожного другого вівторка) будемо слухати другокурсників, третьокурсників тощо.

  Інформацію надав Центр літературної творчості Інституту філології

 • Результати вступного випробування з фаху 21.08.20

  21 серпня 2020 року відбулося вступне випробування з фаху для абітурієнтів ОС "Магістр" Інституту філології. Ознайомитися з результатами можна у прикріпленому нижче файлі.

  Категорії: 
 • Акредитація освітньої програми 035 "Філологія" з підготовки докторів філософії

  До уваги учасників освітнього процесу Київського національного університету імені Тараса Шевченка та інших зацікавлених осіб!

  Із 24 до 26 червня 2020 р. у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка працюватиме експертна група з акредитації освітньо-наукової програми 035 "Філологія" з підготовки докторів філософії із використанням технічних засобів відеозв’язку.

  У рамках акредитаційної експертизи освітньо-наукової програми 035 "Філологія" з підготовки докторів філософії 25 червня 2020 р. о 14.00 відбудеться відкрита зустріч членів експертної групи з усіма охочими учасниками освітнього процесу (крім гаранта ОП та представників адміністрації ЗВО). Зустріч проходитиме у формі відеоконференції ZOOM.

  Приєднатися до Zoom-зустрічі можна 25 червня 2020 року о 14.00 за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/89813451815?pwd=WHNLak42MU9iQWVVbGRYai9NUzJTZz09

  Ідентифікатор конференції: 898 1345 1815

  Пароль: 2020

  Програма візиту експертної групи прикріплена нижче.

  Категорії: 
 • Розпочався набір статей до збірника наукових праць “STUDIA LINGUISTICA

  Оголошується набір статей до збірника наукових праць “STUDIA LINGUISTICA” (випуск 16), який триватиме до 30 червня 2020 р. У теперішній час збірник проходить переатестацію у МОН України, а його редколегія працює над інтеграцією збірника до наукометричних баз Scopus та Web of Science. Зверніть увагу на зміну вимог до оформлення статей, які розміщено на сайті наукового збірника: http://studia-linguistica.knu.ua/vimogi-do-zhurnalu/?fbclid=IwAR0-DAceTW.... Вимоги до статей також є у прикріпленому нижче файлі:

 • Акредитація освітньої програми «Світова література та англійська мова: теорія, методика навчання»

  З 28 по 30 травня 2020 р. в Інституті філології буде працювати експертна група з акредитації освітньої програми «Світова література та англійська мова: теорія, методика навчання» зі спеціальності 014 «Середня освіта» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти із використанням технічних засобів відеозвʼязку.

  У рамках акредитації освітньої програми «Світова література та англійська мова: теорія, методика навчання» 29 травня 2020 о 13:30 відбудеться відкрита зустріч з усіма охочими стейкхолдерами ОП, хто був технічно не спроможний відвідати попередні зустрічі.

  Взяти участь у зустрічі можна буде із використанням платформи Zoom.
  Приєднатися до конференції Zoom
  https://us04web.zoom.us/j/71146930851?pwd=QzVUTXFuWERqK01VQmV2MjdYK0xkQT09
  Ідентифікатор конференції: 711 4693 0851
  Пароль: 3Wz06D

  Розклад роботи експертної групи розміщено нижче у прикріпленому файлі

  Категорії: 
 • Програми академічних обмінів імені Фулбрайта

  До 1 червня 2020 року триває процес подання документів на конкурс від Програми академічних обмінів імені Фулбрайта Fulbright Foreign Teaching Assistant Program http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/20/FLTA.html

  Програма Fulbright Foreign Language Teaching Assistant (FLTA)
  http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/20/FLTA.html передбачає отримання стипендій від американського уряду на стажування громадян України з викладання української мови (асистенції американським викладачам) в університетах/коледжах США тривалістю дев'ять місяців.

  Участь у програмі можуть брати викладачі-початківці та молоді фахівці віком до 30 років, які спеціалізуються з лінгвістики, української літератури, перекладацьких студій, комунікацій, журналістики, американських студій, викладання англійської мови та ін. Кандидати повинні мати диплом магістра або бакалавра на час призначення стипендії (липень 2021 року). Тож, з огляду на програмні вимоги, конкурс потенційно може бути цікавим молодим викладачам та науковим співробітникам, аспірантам, нещодавнім випускникам, фрілансерам, студентам-бакалаврам 4-го курсу та студентам-магістрам.

  Усі деталі щодо аплікаційного процесу Ви можете знайти на нашому сайті: http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/20/FLTA.html. Для отримання більшої інформації звертайтесь, будь ласка, електронною поштою: mkravchenko@iie.org (Марія Кравченко).

  Ознайомитися з інформацією щодо програми FLTA з відеозаписів проведених онлайн-консультацій:
  Вступна, ознайомча онлайн-консультація щодо конкурсу Fulbright Foreign Teaching Assistant 2021/2022 за участі Яни Сабляш, яка цьогоріч викладала українську мову у Вашингтонському університеті у Сіетлі: https://attendee.gotowebinar.com/recording/8194205370130584077
  Онлайн-консультація щодо оформлення аплікаційного пакету документів за участі FLTAs Лідії Орищук та Тетяни Кідрук https://www.youtube.com/watch?v=y-maaeeT3ZU

  Категорії: 
 • АКРЕДИТАЦІЯ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ "Англійська філологія та дві іноземні мови (мова навчання англійська)"

  З 25 по 27 травня 2020 р. в Інституті буде працювати експертна група з акредитації освітньої програми "Англійська філологія та дві іноземні мови (мова навчання англійська)" зі спеціальності 035 "Філологія" за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти з використанням технічних засобів відеозвʼязку.

  В рамках акредитації освітньої програми "Англійська філологія та дві іноземні мови (мова навчання англійська)" 26 травня 2020 о 12:00 відбудеться відкрита зустріч з усіма охочими учасниками освітнього процесу (крім гаранта ОП та представників адміністрації Інституту філології). Взяти участь у зустрічі можна буде із використанням платформи Zoom.

  Підключитися до конференції Zoom https://us04web.zoom.us/j/77542418943?pwd=YkY4SzdLQkRFOU9Ra0h2cWJxcUZhZz09
  Ідентифікатор конференції: 775 4241 8943
  Пароль: 6z6dZh

  Категорії: 

Сторінки

Subscribe to анонс