анонс

 • Акредитація освітньої програми 035 "Філологія" з підготовки докторів філософії

  До уваги учасників освітнього процесу Київського національного університету імені Тараса Шевченка та інших зацікавлених осіб!

  Із 24 до 26 червня 2020 р. у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка працюватиме експертна група з акредитації освітньо-наукової програми 035 "Філологія" з підготовки докторів філософії із використанням технічних засобів відеозв’язку.

  У рамках акредитаційної експертизи освітньо-наукової програми 035 "Філологія" з підготовки докторів філософії 25 червня 2020 р. о 14.00 відбудеться відкрита зустріч членів експертної групи з усіма охочими учасниками освітнього процесу (крім гаранта ОП та представників адміністрації ЗВО). Зустріч проходитиме у формі відеоконференції ZOOM.

  Приєднатися до Zoom-зустрічі можна 25 червня 2020 року о 14.00 за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/89813451815?pwd=WHNLak42MU9iQWVVbGRYai9NUzJTZz09

  Ідентифікатор конференції: 898 1345 1815

  Пароль: 2020

  Програма візиту експертної групи прикріплена нижче.

  Категорії: 
 • Розпочався набір статей до збірника наукових праць “STUDIA LINGUISTICA

  Оголошується набір статей до збірника наукових праць “STUDIA LINGUISTICA” (випуск 16), який триватиме до 30 червня 2020 р. У теперішній час збірник проходить переатестацію у МОН України, а його редколегія працює над інтеграцією збірника до наукометричних баз Scopus та Web of Science. Зверніть увагу на зміну вимог до оформлення статей, які розміщено на сайті наукового збірника: http://studia-linguistica.knu.ua/vimogi-do-zhurnalu/?fbclid=IwAR0-DAceTW.... Вимоги до статей також є у прикріпленому нижче файлі:

 • Акредитація освітньої програми «Світова література та англійська мова: теорія, методика навчання»

  З 28 по 30 травня 2020 р. в Інституті філології буде працювати експертна група з акредитації освітньої програми «Світова література та англійська мова: теорія, методика навчання» зі спеціальності 014 «Середня освіта» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти із використанням технічних засобів відеозвʼязку.

  У рамках акредитації освітньої програми «Світова література та англійська мова: теорія, методика навчання» 29 травня 2020 о 13:30 відбудеться відкрита зустріч з усіма охочими стейкхолдерами ОП, хто був технічно не спроможний відвідати попередні зустрічі.

  Взяти участь у зустрічі можна буде із використанням платформи Zoom.
  Приєднатися до конференції Zoom
  https://us04web.zoom.us/j/71146930851?pwd=QzVUTXFuWERqK01VQmV2MjdYK0xkQT09
  Ідентифікатор конференції: 711 4693 0851
  Пароль: 3Wz06D

  Розклад роботи експертної групи розміщено нижче у прикріпленому файлі

  Категорії: 
 • Програми академічних обмінів імені Фулбрайта

  До 1 червня 2020 року триває процес подання документів на конкурс від Програми академічних обмінів імені Фулбрайта Fulbright Foreign Teaching Assistant Program http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/20/FLTA.html

  Програма Fulbright Foreign Language Teaching Assistant (FLTA)
  http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/20/FLTA.html передбачає отримання стипендій від американського уряду на стажування громадян України з викладання української мови (асистенції американським викладачам) в університетах/коледжах США тривалістю дев'ять місяців.

  Участь у програмі можуть брати викладачі-початківці та молоді фахівці віком до 30 років, які спеціалізуються з лінгвістики, української літератури, перекладацьких студій, комунікацій, журналістики, американських студій, викладання англійської мови та ін. Кандидати повинні мати диплом магістра або бакалавра на час призначення стипендії (липень 2021 року). Тож, з огляду на програмні вимоги, конкурс потенційно може бути цікавим молодим викладачам та науковим співробітникам, аспірантам, нещодавнім випускникам, фрілансерам, студентам-бакалаврам 4-го курсу та студентам-магістрам.

  Усі деталі щодо аплікаційного процесу Ви можете знайти на нашому сайті: http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/20/FLTA.html. Для отримання більшої інформації звертайтесь, будь ласка, електронною поштою: mkravchenko@iie.org (Марія Кравченко).

  Ознайомитися з інформацією щодо програми FLTA з відеозаписів проведених онлайн-консультацій:
  Вступна, ознайомча онлайн-консультація щодо конкурсу Fulbright Foreign Teaching Assistant 2021/2022 за участі Яни Сабляш, яка цьогоріч викладала українську мову у Вашингтонському університеті у Сіетлі: https://attendee.gotowebinar.com/recording/8194205370130584077
  Онлайн-консультація щодо оформлення аплікаційного пакету документів за участі FLTAs Лідії Орищук та Тетяни Кідрук https://www.youtube.com/watch?v=y-maaeeT3ZU

  Категорії: 
 • АКРЕДИТАЦІЯ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ "Англійська філологія та дві іноземні мови (мова навчання англійська)"

  З 25 по 27 травня 2020 р. в Інституті буде працювати експертна група з акредитації освітньої програми "Англійська філологія та дві іноземні мови (мова навчання англійська)" зі спеціальності 035 "Філологія" за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти з використанням технічних засобів відеозвʼязку.

  В рамках акредитації освітньої програми "Англійська філологія та дві іноземні мови (мова навчання англійська)" 26 травня 2020 о 12:00 відбудеться відкрита зустріч з усіма охочими учасниками освітнього процесу (крім гаранта ОП та представників адміністрації Інституту філології). Взяти участь у зустрічі можна буде із використанням платформи Zoom.

  Підключитися до конференції Zoom https://us04web.zoom.us/j/77542418943?pwd=YkY4SzdLQkRFOU9Ra0h2cWJxcUZhZz09
  Ідентифікатор конференції: 775 4241 8943
  Пароль: 6z6dZh

  Категорії: 
 • ЛІТЕРАТУРНА СТУДІЯ ІМЕНІ МАКСИМА РИЛЬСЬКОГО КНУ

  12 травня традиційно, але цьогоріч дистанційно, відбудеться збір студії з єдиним питанням: конкурс "Жива троянда". Присвячується 125-річчю від дня народження Максима Тадейовича Рильського. До участі в конкурсі запрошуються студенти всіх спеціальностей КНУ імені Тараса Шевченка та інших університетів України і зарубіжжя. Конкурс передбачає дві номінації:
  1. Поезія (перше, друге, третє місця); 2. Проза, драматургія, літературна критика (перше, друге, третє місця).

  Студентський склад журі конкурсу пропонується в такому складі:
  Богдан БРАТУСЬ - голова (староста літстудії),
  Анна Комар, Юлія Кузьменко - заступники голови,
  Члени журі: Дмитро Зозуля, Дмитро Луняка, Мар'ян Кондратюк, Ірина Платон, Катерина Барановська (Чайка), Іванна Чорна.

  Твори учасників конкурсу пропонуємо надсилати на сторінку старшого лаборанта Центру літературної творчості ІФ КНУ імені Тараса Шевченка Марини Єщенко poltava.proza@gmail.com, або на сторінку голови журі - старости літстудії Богдана Братуся.

  Переможці конкурсу визначаються консолідованим рішенням членів журі конкурсу.
  Твори всіх учасників конкурсу будуть опубліковані в альманасі "Сві-й-танок" № 12.

  Призові винагороди переможцям конкурсу будуть вручені по закінченню карантину на Першому засіданні літературної студії імені Максима Рильського у вересні 2020 року.
  ЦЕНТР ЛІТЕРАТУРНОЇ ТВОРЧОСТІ
  Інституту філології

  Категорії: 
 • КНУ-Ехро у форматі online (анонс)

  Київський національний університет імені Тараса Шевченка проведе п'ятий, ювілейний загальноуніверситетський день абітурієнта за допомогою засобів технічного зв'язку. Уже найближчими днями, 14 та 15 травня, фахівці та адміністрація КНУ вийдуть на зв'язок із вступниками з усіх куточків України. В умовах карантину освітня сфера змінилася, але незмінним лишається допомогти старшокласникам та їхнім батькам надати лаконічну й достовірну інформацію про освітні програми нашого Університету.
  Маєте запитання вже зараз? Заповніть гугл-форму: https://forms.gle/q2Kqy3jNndmv4Lq6A

  Отже, програма КНУ-Ехро 2020 така:

  14 травня – 13:00-16:00 – про особливості цьогорічної вступної кампанії; детально про навчання, проживання та відпочинок в КНУ.
  15 травня – 11:00-15:00 – фахові консультації від представників факультетів та інститутів.

  Головна трансляція – на офіційному YouTube-каналі: https://www.youtube.com/c/KNUDepartmentofCommunications

  Стежте за оновленнями й новинами на наших ресурсах: https://www.facebook.com/kyiv.university/ Нехай ніщо не стане на заваді вступити в омріяний Університет й отримувати якісну освіту!

 • Анонс обговорення дебютної прозової збірки Влада Сорда

  Скучили за літературними дискусіями? Кафедра історії української літератури, теорії літератури і літтворчості це виправить, адже хоче зробити життя насиченим. Цієї п'ятниці, 17 квітня, о 13:00 за допомогою веб-платформи Zoom зустрінемося з письменником Владом Сордом. Охочі зможуть під'єднатися до бесіди за ключем, що буде на фейсбук-сторінці кафедри. Стежте за оновленнями! Організатори - Tetiana Belimova та Марина Рябченко. Тож готуйте запитання письменнику, видавцеві, захиснику України. Вчімося цілеспрямованості - доведемо, що для саморозвитку й цікавих зустрічей немає перешкод!

  Категорії: 
 • "Мовознавча наука у ХХІ столітті" - програма заочної конференції

  Міжнародна наукова конференція "Мовознавча наука у ХХІ столітті" присвячена пам’яті професора Фіонілли Нікітіної, однієї з засновників класичної філології в КНУ імені Тараса Шевченка. Подія приурочена 90-літтю від дня народження Фіонілли Олексіївни (24 жовтня 1929 р. – 14 вересня 2019 р.).

  До середини лютого 2020 року учасники могли зареєструвати свої теми доповідей. Рішенням кафедри загального мовознавства, класичної філології та неоелліністики конференцію було переведено у заочний формат. Початок її роботи - 16 квітня.

  Напрями конференції - у чотирьох секціях:
  ✓ Класична філологія у контексті лінгвокультурологічних студій
  ✓ Мова і соціум
  ✓ Проблеми теорії граматики, лінгвоконцептології, етнолінгвістики та комунікативної лінгвістики
  ✓ Актуальні питання перекладознавства та методики навчання мов

  Детальна програма конференції - у прикріпленому файлі.

  По додаткову інформацію звертайтеся до організаторів - кафедри загального мовознавства, класичної філології та неоелліністики.
  e-mail: zagmoclasphil@gmail.com, zagmoclasphilel@univ.net.ua
  Сайт: https://philology.knu.ua/struktura-if/kafedry/kafedra-zahalnoho-movoznav...
  http://www.pinax.com.ua
  https://www.facebook.com/zagmoclasphilel

 • Вручення премії імені Володимира Сосюри

  Залило водою луки,
  Залило,
  Простягни до мене руки,
  Щоб відчув я їх тепло!
  Промінь пада на долівку
  Й теплим золотом тече.
  Поклади свою голівку
  На моє плече...

  Центр літературної творчості на чолі з професором Михайлом Наєнком анонсує літстудію 5 березня. Митці звикли збиратися кожного другого вівторка місяця, але цього разу є особливий привід - вручення премії імені Володимира Сосюри від газети "Літературна Україна". Тож приходьте о 13:00 в музей-кімнату Олеся Гончара. Будемо згадувати поета, читати його твори. Зможете задекламувати власні тексти.

  Реєстрація позауніверситетських учасників дійства – в головного редактора "Літературної України" Сергія Куліди.

  Фото Тетяни Василик.

Сторінки

Subscribe to анонс