загальна інформація

 • Інститут філології узяв участь у міжнародній виставці

  15-17 березня відбулася Міжнародна освітня виставка "Сучасні заклади освіти-2018". Інститут філології у складі команди КНУ також узяв участь у виставці. Наш Інститут представляла заступниця директора Наталія Любарець. Як все пройшло, дивіться світлини Валерія Попова

 • До уваги керівників освітніх програм!

  Відповідно до наказу ректора від 11.08.2017 р. за №729-32 "Про запровадження в освітній та інформаційний процес форм опису освітньо-професійної (освітньо-наукової) програми, структурних вимог до інформаційного пакету, форм робочої навчальної програми дисципліни і форми представлення інформації про кваліфікацію науково-педагогічного працівника" потрібно за зразком зробити описи освітніх програм ОС "бакалавр" та "магістр". Зразки розміщені на сайті http://nmc.univ.kiev.ua/doc.htm ( Додаток 1: форма опису освітньо-професійної (освітньо-наукової) програми; Додаток 2: інструкція по заповненню опису освітньо-професійної (освітньо-наукової) програми).
  Прохання: дотримуйтеся форм опису. Описи потрібно надіслати до 1 березня на адресу press-centre_if@ukr.net

  Якщо ви вже робили такі описи і вони на погодженні, то просто перешліть повторно на вказану електронну скриньку.

 • Відзначаємо День Соборності України

  День Соборності України - свято, яке відзначають щороку 22 січня у день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Офіційно в Україні День Соборності відзначають з 1999 року.

  Цьогоріч у цей день святкуємо ще й 100 років з дня прийняття IV Універсалу, яким Українську Народну Республіку було проголошено суверенною і незалежною державою.

  Вітаємо зі святом! Будьмо незалежними і соборними! Захищаймо наші землі, бо Україна має бути для українців.

 • Списки зарахованих на місця державного замовлення на ОС "бакалавр"

  Списки абітурієнтів, які зараховані на місця держзамовлення на ОС "бакалавр" денної та заочної форм навчання прикріплені у файлі-pdf

 • Пам'ятки для учасників програм академічної мобільності!

  Пам'ятки для учасників програм академічної мобільності! На фото інформація про форми академічної мобільності, про організацію документів академічної мобільності тощо.

 • З початком нового навчального року

  Інститут філології вітає всіх з початком нового навчального року!

  Для студентів - це початок нового навчального року. А для першокурсників 1 вересня – це новий етап у житті. Пам’ятайте, студентське життя – це не лише недоспані ночі, величезні конспекти, складні сесії та голодні шлунки, це ще й веселі компанії, вечори під гітару, цікаві заходи, купа нової інформації, нових можливостей, це шанс грамотно закласти основу вашого щасливого та заможного майбутнього. Успіх вам, сил та натхнення. Головне: насолоджуватися кожною миттю золотих років студентства і не забувати дзвонити батькам…

  Для викладачів та співробітників ІФ 1 вересня - це нові плани, нові студенти та нові проекти. Зичимо невичерпної енергії та сил. Нехай цей навчальний рік відкриє перед вами нові горизонти пізнання себе і світу, надихне вас успіхами студентів.

 • Список журналів у науково-метричній базі Index Copernicus

  Список наукових журналів для публікації філологічних статей. Індексація видань за міжнародною науково-метричною базою Index Copernicus.

  Додані файли: 
 • Презентація міжнародних освітніх програм для філологів

  26 квітня в Інституті філології Відділ академічної мобільності КНУ імені Тараса Шевченка презентував освітні програми для філологів.
  Провідний працівник відділу Овденко Валерія розказала про види грантів, найпоширеніші помилки, що трапляються при поданні конкурсних заяв, підказала, на що слід звертати увагу при написанні резюме, та інші моменти.
  Презентація з корисними посиланнями у доданому файлі

  Фото - Валерій Попов, Сергій Терещенко

 • Нагадування про реєстрацію в інформаційній системі Університету

  До уваги студентів першого року навчання освітнього рівня МАГІСТР !

  У період з 09.03.2016 р. по 16.03.2016 р.
  необхідно реалізувати своє право щодо вибору навчальних дисциплін на 2016/2017 навчальний рік, подавши відповідну заяву через персональний кабінет студента в інформаційній системі Університету та в паперовій формі.

 • Звітно-виборна конференція Організації ветеранів Університету

  26 лютого 2016 року відбулася Звітно-виборна конференція Організації ветеранів Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
  Ректор Університету Леонід Губерський привітав делегатів – представників первинних ветеранських осередків. Інститут філології представляли: Святослав Шевель, Валентина Миронова, Денисенко Вікторія.
  На початку конференції ректор вручив подяки за багаторічну сумлінну працю п’ятьом членам Ради ветеранів, а серед них – і старшому викладачеві Інституту філології – Тамарі Зарицькій. Після цього присутні заспівали гімн України і вшанували пам’ять тих, хто відійшов, хвилиною мовчання.
  Заслухавши та обговоривши звітну доповідь голови Ради ветеранів Університету професора Федора Кирилюка про діяльність ветеранської організації за період із січня 2012 року по лютий 2016 року, учасники конференції відзначили, що Організація ветеранів Університету є дієвою ланкою громадського самоврядування згідно із «Статутом Університету» та «Положенням про організацію ветеранів Університету», укладених відповідно до чинного законодавства України.
  За результати голосування Головою ради ветеранів Університету обрано Федора Кирилюка, Головою ради ветеранів Інституту філології – Сергія Янчука, а першим заступником – Коваленко Ларису.

  Текст - Дорошенко Каріна, Вікторія Недзельська
  Фото - Валерій Попов, Тетяна Воротняк

Сторінки

Subscribe to загальна інформація