загальна інформація

 • Інформація про ґранти Наукового Товариства імені Тараса Шевченка (США)

  Наукове Товариство ім. Шевченка в США призначатиме ґранти у двох категоріах: ґранти для досліджень і ґранти на написання дисертацій. Всі заяви на ґранти приймаються до 1 лютого 2019 року. Заяви та документи приймаються лише в електронному онлайн форматі.

  Детальніша інформація про вимоги до робіт: http://shevchenko.org/grants-and-scholarships/prohrama_grantiv-2018-2019/

 • Триває п'ятий конкурс грантів Culture Bridges

  Триває п'ятий конкурс Culture Bridges, який розпочався 20 листопада 2018 року. Гранти надаватимуться у всіх трьох категоріях. Проекти міжнародної мобільності фінансують поїздки до країн ЄС (і навпаки) до 4 000 євро. Проекти національної співпраці надають фінансування до 10 000 євро на реалізацію спільних проектів українських інституцій із щонайменше двох несуміжних областей України. Проекти міжнародної співпраці підтримують спільні проекти культурних операторів з України та країн ЄС грантами до 50 000 євро.

  Кінцевий термін подання заявки на гранти міжнародної мобільності — 9 січня 2019 року, на проекти національної та міжнародної співпраці — 31 січня 2019 року.

  Перші чотири конкурси програми засвідчили величезний попит на можливості, які пропонує програма в культурному та креативному секторах — було подано 1333 заявки, з яких 1130 — з України. Найбільше проектних заявок подано у секторах культурної спадщини, візуального мистецтва, фестивалів та креативних просторів і платформ взаємодії. За рік існування програми 71 проект отримав фінансування на суму понад півмільйона євро, з яких 41 проект вже реалізовано.

  У разі виникнення запитань щодо умов участі можна звернутися за адресою: CultureBridges@britishcouncil.org.ua.

 • День Гідності та Свободи

  День Гідності і Свободи відзначається щороку 21 листопада згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 року. Його встановлено на честь початку двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Цей день є пам’ятним для молоді тим, що рівно п'ять років тому студенти вийшли на Євромайдан, щоб відстояти європейське майбутнє України. Воля, відважність і безмежна любов до України об’єднали усіх у боротьбі за гідність та справедливість. Сили усім нам й надалі відстоювати інтереси нашого народу. Низький уклін героям!

 • Не будьмо байдужими!

  Терміново потрібна донорська кров
  (будь-якої групи)
  Галині Андріївні Трипуз!

  Це матір нашої колеги к.філол.н., доц.кафедри загального мовознавства, класичної філології та неоелліністики Валентини Миколаївни Миронової. Вона перебуває у тяжкому стані внаслідок кровотечі дванадцятипалої кишки у Міській клінічній лікарні №12 м. Києва (вул.Підвисоцького 4/а).

  Усіх, хто може допомогти, просимо звернутися за вказаною адресою лікарні у четвер та вівторок з 9.00 до 11.00 (1 поверх).

  Умови здачі крові:

  Від 18 до 60 років, будь-яка група крові, легкий сніданок (пісна їжа), при собі мати паспорт. Для здачі крові підходять особи, які не хворіли гепатитами, не мають язви шлунку і хвороб дванадцятипалої кишки, бронхіальної астми, алергій, захворювань серця, печінки, нирок. У поточному році не мали операцій, травм, не робили татуювань, пірсингів. Жінки (4 дні після місячних). Особи, які не мають псоріазу та варикозного розширення вен.

  Не будьмо байдужими!

 • Інститут філології узяв участь у міжнародній виставці

  15-17 березня відбулася Міжнародна освітня виставка "Сучасні заклади освіти-2018". Інститут філології у складі команди КНУ також узяв участь у виставці. Наш Інститут представляла заступниця директора Наталія Любарець. Як все пройшло, дивіться світлини Валерія Попова

 • До уваги керівників освітніх програм!

  Відповідно до наказу ректора від 11.08.2017 р. за №729-32 "Про запровадження в освітній та інформаційний процес форм опису освітньо-професійної (освітньо-наукової) програми, структурних вимог до інформаційного пакету, форм робочої навчальної програми дисципліни і форми представлення інформації про кваліфікацію науково-педагогічного працівника" потрібно за зразком зробити описи освітніх програм ОС "бакалавр" та "магістр". Зразки розміщені на сайті http://nmc.univ.kiev.ua/doc.htm ( Додаток 1: форма опису освітньо-професійної (освітньо-наукової) програми; Додаток 2: інструкція по заповненню опису освітньо-професійної (освітньо-наукової) програми).
  Прохання: дотримуйтеся форм опису. Описи потрібно надіслати до 1 березня на адресу press-centre_if@ukr.net

  Якщо ви вже робили такі описи і вони на погодженні, то просто перешліть повторно на вказану електронну скриньку.

 • Відзначаємо День Соборності України

  День Соборності України - свято, яке відзначають щороку 22 січня у день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Офіційно в Україні День Соборності відзначають з 1999 року.

  Цьогоріч у цей день святкуємо ще й 100 років з дня прийняття IV Універсалу, яким Українську Народну Республіку було проголошено суверенною і незалежною державою.

  Вітаємо зі святом! Будьмо незалежними і соборними! Захищаймо наші землі, бо Україна має бути для українців.

 • Списки зарахованих на місця державного замовлення на ОС "бакалавр"

  Списки абітурієнтів, які зараховані на місця держзамовлення на ОС "бакалавр" денної та заочної форм навчання прикріплені у файлі-pdf

 • Пам'ятки для учасників програм академічної мобільності!

  Пам'ятки для учасників програм академічної мобільності! На фото інформація про форми академічної мобільності, про організацію документів академічної мобільності тощо.

 • З початком нового навчального року

  Інститут філології вітає всіх з початком нового навчального року!

  Для студентів - це початок нового навчального року. А для першокурсників 1 вересня – це новий етап у житті. Пам’ятайте, студентське життя – це не лише недоспані ночі, величезні конспекти, складні сесії та голодні шлунки, це ще й веселі компанії, вечори під гітару, цікаві заходи, купа нової інформації, нових можливостей, це шанс грамотно закласти основу вашого щасливого та заможного майбутнього. Успіх вам, сил та натхнення. Головне: насолоджуватися кожною миттю золотих років студентства і не забувати дзвонити батькам…

  Для викладачів та співробітників ІФ 1 вересня - це нові плани, нові студенти та нові проекти. Зичимо невичерпної енергії та сил. Нехай цей навчальний рік відкриє перед вами нові горизонти пізнання себе і світу, надихне вас успіхами студентів.

Сторінки

Subscribe to загальна інформація