загальна інформація

 • Презентація ОСС Інституту філології в актовій залі

  12 вересня в актовій залі Інституту філології відбулася презентація органів студентського самоврядування. Марина Мицюк, Дарина Стафійчук та Яна Овчиннікова представили студентський парламент, студентське профбюро та студентські ради гуртожитків. Зустріч була зорієнтована переважно на перший курс, але загалом усі охочі можуть обрати департамент, де б хотіли працювати. ОСС чекає на вас!

  Заповнюйте гугл-форму до 16 вересня, аби долучитися до команди студактиву: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeOpNxAx3H0JAYMOhgu7-1Px0Y8XP3h... і стежте за новинами в Телеграм-каналі: https://t.me/knuspif

  Фото - Валерій Попов.

 • Запрошуємо на День кар'єри ЄС 2019

  Директорат стратегічного планування та європейської інтеграції МОН України запрошує на День кар’єри ЄС 2019, які відбуваються в містах України до 27 вересня.

  Представництво Європейсього Союзу в Україні люб’язно запрошує молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державної служби та активних громадян взяти участь у Днях кар’єри ЄС 2019. Безліч вакансій, можливості стажування та навчання, безкоштовні тренінги, дискусії, що надихають, а також зустрічі з представниками європейських та великих українських компаній та багато іншого чекає на учасників під час Днів кар’єри ЄС з 27 лютого по 27 вересня:

  10 квітня – Львів, Полтава, 11 квітня – Тернопіль, 15 квітня – Маріуполь, 16 квітня – Івано-Франківськ, 18 квітня – Одеса, 23 квітня – Кривий Ріг, 25 квітня – Дніпро, 16 травня – Суми, 17 травня – Хмельницький, 23 травня – Черкаси, 7-8 червня – Сєверодонецьк, 27 вересня – Харків.

  Мета заходу – ознайомлення та поширення інформації про шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості для молоді в контексті європейської інтеграції України.

  Під час Днів кар’єри ЄС гості зможуть дізнатися про світові та європейські тренди у професійних компетентностях; про те, як задовольнити попит роботодавців у кваліфікованих кадрах; про можливості навчання та стажування. Крім того, молодь отримає поради щодо працевлаштування, написання резюме, проходження співбесід.

  Додаткову інформацію шукайте на сайті: https://euroquiz.org.ua/career-days

 • Інформація про ґранти Наукового Товариства імені Тараса Шевченка (США)

  Наукове Товариство ім. Шевченка в США призначатиме ґранти у двох категоріах: ґранти для досліджень і ґранти на написання дисертацій. Всі заяви на ґранти приймаються до 1 лютого 2019 року. Заяви та документи приймаються лише в електронному онлайн форматі.

  Детальніша інформація про вимоги до робіт: http://shevchenko.org/grants-and-scholarships/prohrama_grantiv-2018-2019/

 • Триває п'ятий конкурс грантів Culture Bridges

  Триває п'ятий конкурс Culture Bridges, який розпочався 20 листопада 2018 року. Гранти надаватимуться у всіх трьох категоріях. Проекти міжнародної мобільності фінансують поїздки до країн ЄС (і навпаки) до 4 000 євро. Проекти національної співпраці надають фінансування до 10 000 євро на реалізацію спільних проектів українських інституцій із щонайменше двох несуміжних областей України. Проекти міжнародної співпраці підтримують спільні проекти культурних операторів з України та країн ЄС грантами до 50 000 євро.

  Кінцевий термін подання заявки на гранти міжнародної мобільності — 9 січня 2019 року, на проекти національної та міжнародної співпраці — 31 січня 2019 року.

  Перші чотири конкурси програми засвідчили величезний попит на можливості, які пропонує програма в культурному та креативному секторах — було подано 1333 заявки, з яких 1130 — з України. Найбільше проектних заявок подано у секторах культурної спадщини, візуального мистецтва, фестивалів та креативних просторів і платформ взаємодії. За рік існування програми 71 проект отримав фінансування на суму понад півмільйона євро, з яких 41 проект вже реалізовано.

  У разі виникнення запитань щодо умов участі можна звернутися за адресою: CultureBridges@britishcouncil.org.ua.

 • День Гідності та Свободи

  День Гідності і Свободи відзначається щороку 21 листопада згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 року. Його встановлено на честь початку двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Цей день є пам’ятним для молоді тим, що рівно п'ять років тому студенти вийшли на Євромайдан, щоб відстояти європейське майбутнє України. Воля, відважність і безмежна любов до України об’єднали усіх у боротьбі за гідність та справедливість. Сили усім нам й надалі відстоювати інтереси нашого народу. Низький уклін героям!

 • Не будьмо байдужими!

  Терміново потрібна донорська кров
  (будь-якої групи)
  Галині Андріївні Трипуз!

  Це матір нашої колеги к.філол.н., доц.кафедри загального мовознавства, класичної філології та неоелліністики Валентини Миколаївни Миронової. Вона перебуває у тяжкому стані внаслідок кровотечі дванадцятипалої кишки у Міській клінічній лікарні №12 м. Києва (вул.Підвисоцького 4/а).

  Усіх, хто може допомогти, просимо звернутися за вказаною адресою лікарні у четвер та вівторок з 9.00 до 11.00 (1 поверх).

  Умови здачі крові:

  Від 18 до 60 років, будь-яка група крові, легкий сніданок (пісна їжа), при собі мати паспорт. Для здачі крові підходять особи, які не хворіли гепатитами, не мають язви шлунку і хвороб дванадцятипалої кишки, бронхіальної астми, алергій, захворювань серця, печінки, нирок. У поточному році не мали операцій, травм, не робили татуювань, пірсингів. Жінки (4 дні після місячних). Особи, які не мають псоріазу та варикозного розширення вен.

  Не будьмо байдужими!

 • Інститут філології узяв участь у міжнародній виставці

  15-17 березня відбулася Міжнародна освітня виставка "Сучасні заклади освіти-2018". Інститут філології у складі команди КНУ також узяв участь у виставці. Наш Інститут представляла заступниця директора Наталія Любарець. Як все пройшло, дивіться світлини Валерія Попова

 • До уваги керівників освітніх програм!

  Відповідно до наказу ректора від 11.08.2017 р. за №729-32 "Про запровадження в освітній та інформаційний процес форм опису освітньо-професійної (освітньо-наукової) програми, структурних вимог до інформаційного пакету, форм робочої навчальної програми дисципліни і форми представлення інформації про кваліфікацію науково-педагогічного працівника" потрібно за зразком зробити описи освітніх програм ОС "бакалавр" та "магістр". Зразки розміщені на сайті http://nmc.univ.kiev.ua/doc.htm ( Додаток 1: форма опису освітньо-професійної (освітньо-наукової) програми; Додаток 2: інструкція по заповненню опису освітньо-професійної (освітньо-наукової) програми).
  Прохання: дотримуйтеся форм опису. Описи потрібно надіслати до 1 березня на адресу press-centre_if@ukr.net

  Якщо ви вже робили такі описи і вони на погодженні, то просто перешліть повторно на вказану електронну скриньку.

 • Відзначаємо День Соборності України

  День Соборності України - свято, яке відзначають щороку 22 січня у день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Офіційно в Україні День Соборності відзначають з 1999 року.

  Цьогоріч у цей день святкуємо ще й 100 років з дня прийняття IV Універсалу, яким Українську Народну Республіку було проголошено суверенною і незалежною державою.

  Вітаємо зі святом! Будьмо незалежними і соборними! Захищаймо наші землі, бо Україна має бути для українців.

 • Списки зарахованих на місця державного замовлення на ОС "бакалавр"

  Списки абітурієнтів, які зараховані на місця держзамовлення на ОС "бакалавр" денної та заочної форм навчання прикріплені у файлі-pdf

Сторінки

Subscribe to загальна інформація