Навчання: перспективи, можливості, здобутки

Зустріч із Вікторією Михайловою

Сьогодні в рамках дисципліни «Міжнародний досвід у промоції літератури» студенти четвертого курсу «Літературної творчости» зустрілися з промоутеркою українською культури в Німеччині й організаторкою «ЛітМайданчика» й «Агенції культурного розвитку» Вікторією Михайловою.

Книжковий ринок в Україні: виклики книговидавництва

На зустрічі з Іриною Батуревич, співзасновницею та координаторкою медіапроєкту про книжки «Читомо», говорили про різноманітні виклики книжкового ринку в Україні. Також визначали їх передумови та фактори впливу. Для глибшого розуміння проблеми порівнювали стан книговидавництва з іншими країнами.

Семінар з Послом ІРІ

4 лютого 2021 року відбувся семінар "Ісламська революція та зовнішня політика Ісламської Республіки Іран", в якому взяли участь студенти та викладачі кафедри мов і літератур Близького та Середнього Сходу нашого інституту. Організатор - Посольство Ісламської Республіки Іран в Україні.

Співпрацюємо з музейними платформами - урізноманітнюємо навчальні методи і форми

В умовах всесвітнього онлайн-мастерінгу музейні платформи активно співпрацюють з різними освітніми закладами. Співпраця з університетами є важливим кроком до забезпечення розмаїтості навчальних методів і форм.

Категорії: 

Відбувся онлайн-семінар на тему "ПЕРСЬКА МОВА: ІСТОРИЧНІ КОРЕНІ ТА ПРОЦЕСИ ТРАНСФОРМАЦІЇ"

3 грудня 2020 р. відбувся онлайн-семінар, організатором якого було Посольство Ісламської Республіки Іран в Україні, на тему "ПЕРСЬКА МОВА: ІСТОРИЧНІ КОРЕНІ ТА ПРОЦЕСИ ТРАНСФОРМАЦІЇ".

Підбиті підсумки конкурсу дитячого малюнка за мотивами творів Володимира Короткевича

В другій половині листапада Центр білоруської мови і культури імені Володимира Короткевича Інституту філології провів низку заходів з відзначення 90-річчя з дня народження білоруського письменника. Серед них - і конкурс дитячого малюнка "Земля під білими крилами" за мотивами творів Володимира Короткевича.

Як важливо бути гнучким: розмова з Оксаною Хмельовською.

18 листопада у рамках курсу «Літературні проєкти: кураторство» відбулася зустріч із співзасновницею та головною редакторкою культурно-видавничого медіапорталу «Читомо» Оксаною Хмельовською. Розмова точилася навколо становлення цього медійного проєкту та дотичних до нього подій.

КОНКУРС! ERASMUS+ Університет м. Печ (Угорщина)

До уваги студентів 3-4 курсів ОР «Бакалавр» та 1-го року навчання ОР «Магістр»!
Оголошується конкурс Еразмус+ на навчання протягом весняного семестру 2020/2021 навчального року у найстарішому університеті Угорщини – Університеті м. Печ (Pecs University): https://pte.hu/english

Категорії: 

«УКРАЇНСЬКИЙ ЗОШИТ» У БІЛОРУСЬКІЙ «МАЛАДОСЦІ»: ПЕРЕКЛАДИ ТВОРІВ СУЧАСНИХ УКРАЇНСЬКИХ ПИСЬМЕННИКІВ БІЛОРУСЬКОЮ МОВОЮ

18 листопада 2020 року відбувся телеміст між Києвом і Мінськом, ініціаторами якого стали кафедра історії української літератури, теорії літератури та літературної творчості, Центр білоруської мови та культури імені Володимира Короткевича Інституту філології та редакція білоруського часопису «Маладосць».

«Шевченко, який живе у Слові»: результати мовно-літературного конкурсу

4 листопада 2020 року відбувся І (університетський) етап ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, в якому цьогоріч узяли участь представники студентства як Інституту філології, так і інших факультетів.

Категорії: 

Сторінки