Навчання: перспективи, можливості, здобутки

16 ВЕРЕСНЯ – ДЕНЬ КИЇВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ВЕЛИКОГО ТАРАСА!

16 вересня в 1834 році за парти сіли перші його 62 студенти! Вітаємо всіх сучасних і попередніх!

Збірник наукових праць «Актуальні проблеми української лінгвістики: теорія і практика» увійшов до авторитетної бази даних Ulrich’s WEB

Збірник наукових праць «Актуальні проблеми української лінгвістики: теорія і практика» увійшов до авторитетної бази даних Ulrich’s WEB, що суттєво наближає видання до Web of Science та Scopus.

Курси китайської мови

Інститут Конфуція Київського національного університету імені Тараса Шевченка оголошує набір в групи з вивчення китайської мови (з отриманням відповідного сертифікату)

Категорії: 

Рейтинговий список ОС "Магістр"

Символічно у День знань,1 вересня, оприлюднюємо рейтинговий список ОС "Магістр". Ознайомитися зі списком можна у прикріпленому нижче файлі.

Категорії: 

Результати вступного випробування з фаху 29.08.20

29.08.20 відбувся останній вступний іспит з фаху для абітурієнтів ОС Магістр заочної форми навчання. Ознайомитися з результатами можна нижче у файлі.

Категорії: 

Результати вступного випробування з фаху 28.08.20

Результати вступного випробування з фаху вступників ОС "Магістр" освітніх програм: "Теорія та методика навчання української мови і літератури та іноземної мови в старшій профільній школі" та "Зарубіжна література та англійська мова: теорія і методика навчання"

Категорії: 

Результати вступного випробування з іноземної мови

Результати вступного випробування з іноземної мови
ОП "Теорія та методика навчання української мови і літератури та іноземної мови в старшій профільній школі"
ОП "Зарубіжна література та англійська мова: теорія і методика навчання"

Категорії: 

Результати вступного випробування з фаху 26.08.20

26 серпня 2020 року відбулося вступне випробування з фаху. Ознайомитися з результатами можна у прикріпленому нижче файлі.

Категорії: 

Результати вступного випробування з фаху 25.08.20

Результати вступного випробування з фаху в магістратуру Інституту філології прикріплені нижче у файлі. Іспит відбувся 25.08.20.

Категорії: 

Результати вступного випробування з фаху

22 серпня 2020 року відбулося вступне випробування з фаху. Ознайомитися з результатами можна у прикріпленому нижче файлі.

Категорії: 

Сторінки