Навчання: перспективи, можливості, здобутки

"ХЛЮПНИ НАМ, МОРЕ, СВІЖІ ЛАВИ!"

12 травня 2020 року Центр літературної творчості і Літературна студія імені Максима Рильського Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка оголосили дистанційний конкурс "Жива троянда", присвячений 125-річчю від дня народження автора "Троянд і винограду". Такий конкурс традиційно відбувається у травні кожного року.

Категорії: 

Конкурс студентських есе від Kasta.ua

Компанія Kasta.ua проводить конкурс студентських есе на тему "Карантин і криза - виклик або нова можливість для України". Новий проєкт компанії Kasta.ua – чудова можливість для творчих особистостей. Для участі в конкурсі студент повинен обрати собі куратора серед викладачів ЗВО. У своїй роботі учасники конкурсу мають розкрити проблему і запропонувати її вирішення.

Категорії: 

Опитування студентів щодо роботи кафедри стилістики та мовної комунікації

Протягом карантину студенти Інституту філології активно навчаються дистанційно, використовуючи сучасні мультимедійні технології. Сьогодні особливо актуальним є питання про взаємовплив і взаємозв’язок гаджетів, електронних засобів обміну інформацією із освітнім процесом, який можна назвати онлайно-офлайновим.

Категорії: 

Дистанційна робота зі студентами неспеціальних факультетів

Карантин продовжено до 11 травня. Отже, віддалена робота триває, і сьогодні хотілося б поділитися невеличким звітом про навчання студентів нефілологічних спеціальностей. П’ять кафедр Інституту філології забезпечують вивчення іноземних мов на неспеціальних факультетах КНУ.

Категорії: 

Опитування студентів спеціальності 014 "Середня освіта" щодо дистанційного навчання

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією, що склалася в Україні й світі, заклади освіти перейшли на дистанційну форму навчання. Свою роботу в умовах карантину й організував Інститут філології. Студенти-філологи працюють дистанційно відповідно до навчальних планів і програм.

Категорії: 

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ З ТУРЕЦЬКОЇ МОВИ: ZOOM VS GOOGLE CLASSROOM

Ну що ж, пройшов місяць роботи у дистанційному режимі і час підбити деякі проміжні підсумки. Коли я отримала інформацію, що ми переходимо на дистанційну форму навчання, перше, що спало мені на думку: "не можна втрачати дорогоцінний час!".

Про те, як карантин подарував нам нові шанси

Автор - Анастасія Мельник, асистент кафедри германської філології та перекладу

Пам’ятаєте, як ще 10 березня хтось радісно, а хтось не дуже, біг на заняття. І все йшло за планом: ранкова кава, домашні завдання, обід на бігу, пари в університеті, посиденьки з друзями чи сім’єю. Знову домашні завдання. І все по колу.

Категорії: 

Дистанційна робота кафедри стилістики та мовної комунікації

У межах дистанційної роботи, яка супроводжує навчальний процес у березні-квітні 2020 р., кафедрою стилістики та мовної комунікації використовуються традиційні технічні засоби навчання та запропоновані оновлені та/чи інноваційні методи.

Категорії: 

Кафедра тюркології - про переваги ресурсів Zoom, Google Classroom, Skype

Сьогодні черга кафедри тюркології поділитися враженнями про дистанційне навчання в Інституті філології в період карантину.

Категорії: 

Аналіз та пропозиції щодо дистанційного навчання від студентів-іноземців Інституту філології

8-12 квітня 2020 року кафедра української та російської мов як іноземних Інституту філології КНУ провела анкетування іноземних студентів, які навчаються за освітньою програмою «Російська мова та переклад (для іноземців)». Мета опитування – аналіз проблем дистанційного навчання у період карантину.

Категорії: 

Сторінки