Творчі зустрічі, презентації, виставки

МУЗИ ВІЛЬНОГО МІКРОФОНА: «ВОНА САМА СОБІ ВЖЕ ВОЇН»

На недавньому онлайн-зібранні Літературної студії імені Максима Рильського найактивніше працював «вільний мікрофон». Трохи несподівано, але господарями в ньому були переважно «україністи» і «фольклористи».

Як пов’язані мистецтво і дипломатія: розмова із представниками Канадського Посольства

Нещодавно студенти спеціальності «літтворчість» у межах дисципліни «Міжнародний досвід промоції культури» зустрілися з Політичним Радником, Керівником відділу зовнішньої політики й дипломатії Посольства Канади в Україні Русланом Кацом і Дар’єю Лисак, радницею з питань бізнесу в секторі креативних індустрій Посольства Канади.

Творча зустріч із Лесею Мудрак

17 лютого студенти третього та четвертого курсів «Літературної творчості» мали можливість зустрітися з непересічною випускницею спеціальності, відомою українською письменницею, лауреаткою багатьох премій та просто неординарною жінкою – Лесею Мудрак. Темою розмови стала нова збірка віршів та поезії у прозі «Між жіночих звивин».

Всеукраїнська вікторина з новогрецької мови у межах Міжнародного дня Еллінофонії

09 лютого неоелліністи Київського національного університету вшанували Міжнародний день Еллінофонії проведенням вікторини на найкраще володіння новогрецькою мовою. Четвертий рік поспіль елліністи та філелліни по всьому світу відзначають роковини смерті національного поета Греції Діонісіоса Соломоса, який став один з фундаторів літературної новогрецької мови.

Зустріч зі старшим колегою і таємниця «Зуми»

5 лютого студенти спеціальностей «Літературна творчість» та «Етнокультурологія» Інституту філології мали цікаву розмову з українським письменником, перекладачем, літературознавцем В'ячеславом Левицьким, випускником нашої спеціальності (2009) та аспірантури (2012), кандидатом філологічних наук.

«ЗА МНОЮ ЛЕГІОН ПОЕТІВ…»

На черговому зібранні Літературної студії імені Максима Рильського дистанційно слухали «запланових» другокурсників, а в «вільному мікрофоні» – випускників спеціальності «літературна творчість» та філологів-україністів попередніх років. Другокурсники відгукнулися на «слухання» не дуже активно, хоча, як пише Віра Довгаль, за ними – «легіон поетів».

Центру фольклору та етнографії - 30!

30 років – цікавий вік. Час, коли легко працюється і гарно мріється. Час, коли, озирнувшись назад, можна побачити вже зроблене й, думаючи про день майбутній, будувати нові плани. Сьогодні на пройдений шлях оглядаємося ми, працівники Центру фольклору та етнографії Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка.

Анонс онлайн зустрічі Літературної студії імені Максима Рильського

ЛІТЕРАТУРНА СТУДІЯ ІМЕНІ МАКСИМА РИЛЬСЬКОГО 12 СІЧНЯ 2021 р.

Відбудеться в інтернет-режимі (через карантин) з такою програмою:

Увічнено в меморіальних дошках

Іван Світличний в університетському Кабінеті шевченкознавства виступав з доповіддю проти фальсифікації творчості Тараса Шевченка, а Василь Стус брав активну участь у зустрічах шістдесятників зі студентами-філологами.

Науково-практичний семінар, приурочений до відзначення свята Шаб-е Ялда

21 грудня відбувся науково-практичний семінар, приурочений до святкування свята Шаб-е Ялда. Організатором заходу виступило посольство ІРІ. Семінар розпочав Надзвичайний та Повноважний посол ІРІ пан Манучехр Мораді, який звернувся з вітальним словом до усіх присутніх.

Сторінки