У Інституті філології пройшов перший мовний клуб

У Інституті філології КНУ імені Тараса Шевченка провели розмовно-адаптаційний клуб між студентами із Кореї та українськими кореїстами. Іноземці, які навчаються на різних факультетах університету, прийшли поспілкуватися і з філологами, що вивчають корейську мову. Оскільки формат проведення заходу був вільним, то студенти говорили між собою про культуру, літературу та побут.
“Цей захід дає можливість іноземним студентам адаптуватися до українського суспільства, краще зрозуміти наш менталітет і відчути себе потрібними. Наші студенти під час таких зустрічей краще опановують розмовну мову. Для вивчення будь-якої мови практика із живими носіями дуже важлива, бо дозволяє засвоїти теоретичні знання відпрацювати володіння словами та зворотами. Наші студенти отримали таку можливість, не виїжджаючи з України”, - говорить Сергій Скрильник, заступник директора Інституту філології з міжнародних зв’язків.
Такі мовні клуби згодом проводитимуть також зі студентами із інших країн.
“Поки що це був експериментальний розмовно-адаптаційний клуб. Він вдався, адже всі студенти задоволені. Вони роззнайомилися між собою, обмінялися номерами телефонів і домовилися про подальші зустрічі. У подібному форматі ми проводитимемо й інші заходи - майстер-класи, семінари та конференції”, - наголосив заступник директора.
Ініціаторами проведення розмовно-адаптаційного клубу є проректор з науково-педагогічної роботи КНУ імені Тараса Шевченка Петро Бех, в.о. декана факультету навчання іноземних громадян Олена Задорожна та директор Інституту філології Григорій Семенюк.
Нагадаємо, в Інституті філології навчають 33 іноземним мовам. Для стажування та вдосконалення мовних навичок студентів відправляють щороку в 140 країн Європи та Близького Сходу.

Володимир Мукан