Радіоефір 09.03

РАДІО! РАДІО!

Доброго дня, шановні студенти та викладачі Інституту філології!

Дозвольте привітати всіх нас із прекрасним святом! 1984 року Верховною Радою СРСР 1 вересня було проголошено Днем знань! Для нас, студентів, це початок нового навчального року. А для студентів-першокурсників 1 вересня – це початок нового етапу в житті. Саме з цим і вітаємо їх. Пам’ятайте, студентське життя – це не лише недоспані ночі, величезні конспекти, складні сесії та голодні шлунки, це ще й веселі компанії, вечори під гітару, цікаві заходи, купа нової інформації, нових можливостей, це шанс грамотно закласти основу вашого щасливого та заможного майбутнього. Успів вам, сил та натхнення. Головне: насолоджуватися кожною миттю золотих років студентства і не забувати дзвонити батькам…

А зараз прослухайте анонс найближчих подій:
1) 6 вересня о 13.00 відбудеться презентація студентського парламенту Інституту філології. Запрошуємо всіх бажаючих!
2) 7 вересня близько 18.00 у студмістечку нашого університету відбудеться святкування Дня першокурсника. Профспілка та студентський парламент підготували для першачків дивовижний концерт, конкурси та дискотеку.

Народна приказка говорить: «Вчитися ніколи не пізно». І громадянка Америки, Нола Окс, підтвердила це припущення на своєму прикладі. У 2007 році вона потрапила до Книги рекордів Гіннеса як найстаріша у світі випускниця коледжу. Такий омріяний диплом бакалавра Нола Окс отримала у віці 95 років, закінчивши Канзаський університет, і, до речі, навчалася вона разом зі своєю онукою, якій на той час виповнилося 22 роки.

Але радіо ІФ наполягає: Україні теж є чим пишатися! Наприклад, одесит Феофіл Васильович Дорошенко захистив магістерську роботу та отримав диплом Одеського християнського гуманітарно-економічного університету, коли йому виповнився 81 рік. А після диплома теолога 81-річний студент вирішив отримати другу вищу освіту і вступив до цього ж університету за спеціальністю «Журналістика». Зараз шановний на третьому курсі і пишається своїми досягненнями.
Отож, шановні студенти, ІФ. Любіть свою справу, цінуйте студентські роки і, хто його знає, може, зустрінемося з вами у цих же стінах років так через 50…

З вами було радіо ІФ і його ведуча – Тетяна Шаправська.

Дякуємо за увагу!