Відбулося нагородження переможців мовно-літературного конкурсу серед учнів 10-11 класів

22 травня за сприяння кафедри тюркології Інституту філології та турецької урядової організації ТІКА відбулося нагородження переможців мовно-літературного конкурсу серед учнів 10-11 класів. Конкурс тривав з грудня 2014 року по квітень 2015. Учасники змагань демонстрували свій літературний хист у двох напрямках – «Стамбул – квітка на перехресті двох цивілізацій» та «Трагічна доля кримськотатарського народу». Загалом у конкурсі взяли участь – 86 учнів, які писали твори про Стамбул, та 113, які продемонстрували свої знання з історії про кримськотатарський народ. По завершенню змагання за сприяння ТІКА видано дві збірки статей відповідних номінацій.

На урочисте нагородження приїхали учні зі своїми батьками та вчителями зі всієї України. Директор Інституту філології проф. Григорій Фокович Семенюк привітав абітурієнтів з перемогою та закликав вступати до Інституту, де вивчається більше 30 мов. Також Григорій Фокович подякував представникам ТІКА в Україні за підтримку кафедри тюркології та увагу до студентів-тюркологів, 15 з яких цьогоріч стажувалися у турецьких вишах завдяки турецькому урядові. Наступним вітальне слово виголосив координатор ТІКА в Україні Хаджи Байрам Болат, який відзначив глибокий зміст написаних творчих робіт та розповів про діяльність ТІКА в Україні. З перемогою привітала учасників конкурсу і завідувач кафедри тюркології Ірина Покровська. По завершенню вітальних промов відбулося нагородження найкращих учнів цінними подарунками та концертна програма для них від студентів спеціальностей "турецька мова і література та переклад", "кримськотатарська мова і література та переклад" та "фольклористика,українська мова і література, турецька мова".

Олександра Касьянова,
Фото- Валерій Попов