Міжнародна конференція «УКРАЇНСЬКО-АЗЕРБАЙДЖАНСЬКІ ВЗАЄМИНИ»

МІЖНАРОДНА НАУКОВO-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «УКРАЇНСЬКО-АЗЕРБАЙДЖАНСЬКІ ВЗАЄМИНИ», ПРИСВЯЧЕНА 100-РІЧЧЮ З ДНЯ ЗАКІНЧЕННЯ АЗЕРБАЙДЖАНСЬКИМ ПУБЛІЦИСТОМ ЮСІФОМ ВЕЗІРОМ ЧЕМЕНЗЕМЕНЛІ КИЇВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ СВЯТОГО ВОЛОДИМИРА.

Кафедра тюркології Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Посольство Азербайджанської Республіки в Україні запрошують Вас на Міжнародно-практичну наукову конференції «Українсько-азербайджанські взаємини», присвячену 100-річчю з дня закінчення азербайджанським публіцистом Юсіфом Везіром Чеменземенлі Київського університету імені Святого Володимира, яка відбудеться 20 травня 2015 року о 16.00 в Мистецькій залі Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Для участі в роботі конференції запрошені науковці та молоді вчені України, Азербайджану, Туреччини, викладачі університетів, наукові співробітники.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська, азербайджанська, турецька.