Запрошуємо на круглий стіл, присвячений Дню слов’янської писемності та 1000-літтю смерті князя Володимира Великого

21 травня о 13.00 в Актовій залі Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка (бульвар Тараса Шевченка, 14) відбудеться круглий стіл до Дня слов’янської писемності, 1000-ліття смерті князя Володимира Великого на тему «КНЯЗЬ ВОЛОДИМИР ВЕЛИКИЙ – ДЕРЖАВНИК І ХРЕСТИТЕЛЬ КИЇВСЬКОЇ РУСИ-УКРАЇНИ». Круглий стіл має на меті вкотре утвердити український характер спадщини Київської Русі-України.

Круглий стіл відбудеться за участю: Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка акад. Леоніда Губерського, заступника міністра освіти і науки України Олега Дерев’янка, проректора КНУ імені Тараса Шевченка проф. Володимира Бугрова, директора Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка проф. Григорія Семенюка.

Під час зібрання прозвучать виступи відомих науковців, богословів і громадських діячів: Володимира Сергійчука, Дмитра Степовика, Отця Івана Грицаюка, Оксани Сліпушко, Володимира Литвинова, Владики Ігоря Ісіченка, Юрія Чорноморця, Володимира Слєпченка, Лариси Зязюн, Віталія Туренка.

Організатори круглого столу: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Інститут філології, кафедра історії української літератури і шевченкознавства.

Контакти:
+38 044 239-34-30; (067) 767-64-49 Сліпушко Оксана Миколаївна, завідувач кафедри історії української літератури і шевченкознавства Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка,
e-mail:oksana-slipushko@ukr.net