Випускники востаннє зібралися у своїй Alma-mater

Здається нещодавно сьогоднішні випускники знайомилися з наказом про зарахування у Київський національний університет імені Тараса Шевченка Інститут філології. Швидко проминули роки. За вікном 31 травня 2012 рік, ВИПУСКНИЙ. Студенти зібралися востаннє у своїй Альма-матер, аби прослухали наказ про те, що вони завершили найкращий виш в Україні та їм присвоєно кваліфікацію магістра чи спеціаліста.

Привітати випускників 2012 року прийшли директор Інституту філології проф. Семенюк Г.Ф. та його заступники, завідувачі кафедр, навчальна частина, проректор КНУ імені Тараса Шевченка Бех П.О., член Спілки письменників України, лауреат Шевченківської премії Василь Герасим’юк, прес-аташе Республіки Польща Анна Кузьма, посли Єгипту та Японії, родичі та друзі. Всі бажаючі розділили з випускниками свято, поринули в особливу ауру.

Першим виступив з вітальним словом директор Інституту філології проф. Семенюк Григорій Фокович. Директор висловив подяку випускникам за плідну співпрацю. Григорій Фокович побажав знайти місце у житті, насолоду, щастя та достаток, яку приноситиме робота. Закликав не забувати інститут, двері якого завжди відкриті для кожного.

Очі випускників після вручення дипломів наповнилися сумом, адже в минулому залишилися перші лекції, семінари, а попереду – найголовніший іспит життя. Кожен піде своїм шляхом. Бажаємо доброї долі, світлої вдачі та натхнення! Випускники 2012 року Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка, несіть духовний чинник, який заклала ваша Альма-матер! Колектив прес-центру Інституту філології вітає Вас зі здобуттям вищої освіти!

Текст: Олександра Борейчук
Фото: Валерій Попов