Знаємо...Пам'ятаємо...Шануємо...

8 травня в Україні – День пам'яті та примирення. Цю дату наша держава офіційно відзначає вперше та розпочинає нову традицію святкування 8 та 9 травня в європейському дусі пам'яті та примирення під гаслом "1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо". Завтра, 9 травня, Україна святкуватиме День Перемоги та 70-річчя Перемоги над нацизмом у Європі. З нагоди цього Інститут філології оновив стенд, присвячений тим, хто захищав нас, хто був миротворцем у інших державах та тим, хто загинув в АТО.

8 травня за участі живих ветеранів ст. викл. Тамари Зарицької та голови Ради ветеранів Інституту філології Сергія Янчука, заступників директора Інституту, представників Координаційної ради КНУ імені Тараса Шевченка, студентів та викладачів відбулося офіційне відкриття оновленої експозиції під назвою "Знаємо...Пам'ятаємо...Шануємо...".

"Війна торкнулася всіх. Ми повинні низько вклонитися ветеранам Великої Вітчизняної Війни, нашим захисникам та молитися за здоров'я тих, хто живий, хто нині воює на сході України. Дивлячись на оновлену дошку, студенти будуть знати, пам'ятати і шанувати захисників своєї Батьківщини", - зауважив на відкритті в.о.директора Інституту філології проф. Іван Бондаренко.

"У час, коли наша держава неоголошено воює з Росією, на першому місці має стояти патріотичне виховання молоді. Тож, наразі, відкриваючи оновлену дошку пам'яті, ми таким чином плекаємо шану до наших ветеранів і водночас патріотично виховуємо молоде покоління", - сказав голова Ради ветеранів ІФ Сергій Янчук.

Олександра Касьянова