Міжнародна школа україністики запрошує на навчання

Запрошуємо на навчання!

Міжнародна школа україністики НАН України

Чергова літня сесія Міжнародної школи україністики відбудеться з 14 липня до 3 серпня 2012 року.

Навчальна програма складається із практичних курсів української мови, літератури, культури і краєзнавства, а також спеціальної культурної програми.

Програма з української мови передбачає: інтенсивний курс навчання (орієнтовно 80 годин), а також додаткові заняття (орієнтовно 40 годин).

Практичний курс розпочинається кваліфікаційним тестом, який підтверджує відповідний рівень володіння українською мовою у слухачів. Додаткові заняття передбачають проведення спеціальних лекцій і семінарів, пристосованих до індивідуальних потреб і зацікавлень слухачів.

Лекції з усіх дисциплін проводять викладачі Київського національного університету імені Тараса Шевченка, а також провідні науковці Національної академії наук України.

Просимо надіслати Curriculum vitae українською, російською, польською або англійською мовами, зазначивши у ньому інформацію про освіту, актуальне місце роботи (навчання), наукові зацікавлення та рівень володіння українською мовою.

Проживання і культурна програма

Слухачам літньої сесії пропонується різноманітна програма відвідувань столичних музеїв та пам’яток культури, додатково передбачено тематичні подорожі за межами Києва.

Слухачі будуть забезпечені житлом і дворазовим харчуванням (сніданки та обіди).

Інформацію про вартість курсу навчання можна дізнатися в оргкомітеті:

01033, Київ, бул. Шевченка, 14
Тел./факс +38 (044) 239-34-31