Восьмі фольклористичні читання, присвячені професору Лідії Дунаєвській.

Шановні колеги!

Усі, хто цікавиться народною творчістю, національною традицією, запрошуються до участі у Восьмих фольклористичних читаннях, присвячених професору Лідії Дунаєвській.

У межах Читань (17-27 травня 2015 року) заплановано конференцію (http://philology.knu.ua/node/809) та круглий стіл «Фольклористика як базова галузь гуманітаристики: історія, сучасність, перспективи розвитку», який відбудеться 27 травня 2015 р. о 10.00 в Інституті філології (бульв. Т.Шевченка, 14). Мета наукової дискусії – ознайомити фольклористичну спільноту з новітніми методами наукового аналізу фольклорного тексту, випрацювати спільну освітню стратегію, визначити пріоритетні напрями розвитку.

«Любов наша – Любов мила…»

Відтворення традиції хатнього співу народним ансамблем української музики «Роксоланія». Мета фольклористичного проекту – простежити образну та стильову модифікацію концепту «кохання» в різних жанрах української народної пісні
(26.05 о 18.00 у Мистецькій залі Головного корпусу КНУ імені Тараса Шевченка (вул.. Володимирська, 60, ауд.321)

Реконструкція весняного обрядового фольклору Східного Поділля (Літинський р-н Вінницької області)