Архів

... і трохи історії

Рубрика новин на сайті Інституту філології існує від дня заснування самого Інституту і початку роботи сайту Інституту. "Доінститутський період" життя філологічної спільноти Київського національного університету імені Тараса Шевченка також представлений: це новини сайту філологічного факультету, інформація з якого стала основою для розвитку офіційної інтернет-сторінки Інституту філології.

Архів новин (2010-2012 рр.)
Архів новин (2007-2010 рр.)
Архів новин (2000-2007 рр.)

Окрему сторінку для інформування користувачів про суспільно важливі події, які відбулися за участі співробітників Інституту філології, було створено 2010 року на базі відповідних повідомлень з рубрики "Новини" від 2006 року та новин власне 2010 року, коли організатори та учасники заходів в Інституті філології почали краще усвідомлювати важливість формування "інтернет-обличчя" Інституту філології як підрозділу Київського національного університету в очах світової громадськості.

Архів подій (2006-2011)

Тож логічним етапом розвитку онлайнової медійної служби Інституту стало створення Прес-центру Інституту філології в 2011 році та розроблення для нього в 2012 році відповідного додаткового динамічного веб-ресурсу в контексті офіційного сайту Інституту філології.

На початку 2013 року було здійснено певну реорганізацію структури сайту, внаслідок чого всі новини зразу розташовуються у відповідних тематичних блоках згідно з роком їх появи. Тож за 2012 рік маємо такі рубрики-архіви:
архів анонсів;
архів конференцій, в тому числі від колег;
архів подій;
архів радіоефірів.

Також маємо низку нових рубрик, зокрема "Розклад", "Публікації", "In Memoriam".

Олена Сірук