Наші студенти-італознавці вибороли достойні місця на олімпіаді з італійської мови

Щороку у Всеукраїнській олімпіаді з італійської мови беруть участь сотні українських студентів, зокрема університетів Києва, Львова, Маріуполя, Одеси та Харкова. Традиційно Олімпіада поділяється на 2 етапи.

Перший – проводиться на рівні університету, де обирається близько тридцяти найвправніших студентів, які у другому етапі, що проходить у Києві, змагаються за звання найкращого студента-італознавця України.

Всеукраїнська студентська олімпіада з італійської мови включає в себе завдання на перевірку як лексико-семантичних та морфо-синтаксичних навичок, так і обізнаності щодо соціокультурних аспектів Італії, що дозволяє італійсько-українській комісії всесторонньо оцінити знання учасників.

Переможці Олімпіади нагороджуються поїздкою на навчання в Італію.

Цьогоріч олімпіада тривала з 15 квітня 2015 р. по 17 квітня 2015 р. проводилася вона у Київському національному лінгвістичному університеті. Організаторами були: Італійський інститут культури в Україні, Міністерство освіти і науки України, університети Києва, Львова, Маріуполя, Одеси та Харкова.

Олімпіада відбулася у співпробітництві з Київським представництвом Товариства "Данте Аліг'єрі".

Студенти Інституту філології продемонстрували високий рівень володіння італійською мовою, зайнявши достойні місця:

1. Лихацька Ольга 2 курс бакалаврату, спеціальність «італійська мова та література» - ІІ місце
2. Бурлаєва Анастасія 3 курс бакалаврату, спеціальність «переклад з італійської мови» - ІV місце
3. Руденко Вікторія 3 курс бакалаврату, спеціальність «переклад з італійської мови» - IX місце

Вітаємо переможців та зичимо сил на нові наукові звершення!