Відбулися ХV Міжнародні славістичні читання пам’яті академіка Леоніда Булаховського

24 квітня 2015 року в Інституті філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка за участі Інституту мовознавства імені О.О. Потебні НАН України, Інституту української мови НАН України, Інституту літератури ім. Т.Г. Шевченка НАН України, Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології імені М.Т. Рильського НАН України, пройшла щорічна міжнародна конференція – ХV Міжнародні славістичні читання пам’яті академіка Леоніда Булаховського – видатного ученого-славіста, який багато років очолював Кафедру слов’янської філології Інституту філології. Програма заходу включала пленарне засідання та роботу секцій.

На засіданні інтелектуальна еліта - заступник директора проф. О. Снитко, завідувач кафедри слов'янскої філології Інституту філології проф. О. Паламарчук, д.філол.н., проф., академік АН Вищої школи України Т. Лукінова, д.філол.н., п.н.с. Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології імені М.Т. Рильського НАНУ Л.Мушкетик, к.філол.н., с.н.с. Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології імені М.Т. Рильського НАНУ Л. Вахніна, д.філол.н., проф. Львівського національного університету імені Івана Франка А.Татаренко, онука Леоніда Булаховського Вероніка Ярмак, викладачі-славісти та студенти обговорювали актуальні проблеми компаративних досліджень у галузі мов, літератур, історії, фольклору та етнографії слов’янських народів.

Цьогоріч на ювілейні славістичні читання приїхали колеги-славісти з усіх куточків України та з закордону, зокрема з Хорватії, Польщі та Чехії.