Відбулося відкриття ІІ туру всеукраїнської олімпіади зі знання західноєвропейських мов

22 квітня в Інституті філології розпочалися змагання серед знавців західноєвропейських мов зі спеціальності "Переклад" (англійська, німецька, французька). На урочистому відкритті заступник директора з наукової роботи Олена Снитко привітала всіх учасників та зауважила, що олімпіада зі знання західноєвропейських мов під патронатом МОН УКраїни відбувається вже втретє у стінах філологічного осередку Шевченкового університету. Цьогоріч на олімпіаду приїхали представники з 25 вишів України. Основне завдання, яке ставить перед собою Інститут - забезпечити чесне змагання. Тож, Олена Степанівна побажала перемогти найкращому перекладачеві у чесній боротьбі та насамкінець свого виступу представила голів журі конкурсу - проф. Ладу Коломієць, проф. Тараса Кияка та доц. Ірину Смущинську.