Студенти Кавказького університету приїхали по обміну

У рамках реалізації угоди між Кавказьким університетом і Київський національним університетом імені Тараса Шевченка вперше відбувся обмін студентів. Нагадаємо, що у Кавказькому уніврситеті цьогоріч у м. Карс (кавказький регіон Турецької Республіки) на базі Гуманітарно-природничого факультету розпочав свою діяльність Український культурний центр. Розвиткові українознавчих студій наразі сприяють наші викладачі доц. Володимир Підвойний, доц. Ольга Клімкіна, доц. Анжела Дем’янюк, які працюють у Кавказькому університеті, та студенти кафедри тюркології і кафедри фольклористики.

15 квітня 5 студентів з Кавказького університету приїхали на місяць навчатися в Інститут філології при кафедрі української та російської мов як іноземних. Гостинно зустрічали гостей співробітники та студенти кафедри тюркології на чолі з доц. Іриною Покровською.