Відбулося відкриття Всеукраїнської студентської олімпіади з іноземних мов

Вже три роки поспіль під патронатом Міністерства освіти і науки України в Інституті філології відбувається Всеукраїнська студентська олімпіада з іноземних мов. Цьогоріч розпочали естафету змагання знавці німецької та східних (зі спеціальності "переклад") - перської та арабської мов. Нагадаємо, що олімпіада з перської мови проводиться у найбільшому філологічному осередку України ще з 2005 року, з арабської - втретє, а з німецької - вперше.

Урочисте відкриття олімпіади розпочав вітальним словом директор Інституту проф.Григорій Семенюк. У вступному слові Григорій Фокович зауважив, що на сьогоднішню олімпіаду зі спеціальності "німецька мова і література" приїхало 35 студентів, яких делегували 29 навчальних закладів України, зі спеціальності "переклад" (арабська, перська) - 41 учасник, яких відправили здобувати перемогу 4 виші. Найбільше представників з Шевченкового університету та Львівського. Директор Інституту філології, виголошуючи доповідь, привітав гостей Жовтого корпусу та побажав знавцям мов перемоги у чесній боротьбі.

Наступною слово взяла завідувач кафедри Близького Сходу к.філол.н., доц. Тетяна Маленька, яка очолює журі конкурсу з перської мови. Тетяна Федорівна представила учасникам членів журі зі східних мов та побажала, аби переміг найкращий.

Почесний гість відкриття олімпіади - представник Посольства Німеччини в Україні Даніель Лісснер виголосив промову українською та німецькою мовами, у якій наголосив, що у нинішньому багатомовному світі студіювання мов є обов'язковим і необхідним для розширення світогляду та обміну інформацією. Модератор зустрічі - заступник директора та завідувач кафедри російської мови проф.Олена Снитко також привітала учасників олімпіади та побажала вибороти першість найдостойнішому учасникові.