Тиждень Франкофонії

Минулого місяця відбулася франкофонія. Це конкурс організований посольством Франції та Французьким центром Інституту в рамках святкування Дня французької мови. У конкурсі взяли участь студенти з різних університетів, зокрема з Шевченкового університету (студенти Інституту міжнародних відносин та філологи, які вивчають французьку як основну мову та як другу зі спеціальностей "англійська мова і література та переклад", "арабська мова і література та переклад"), з Національного лінгвістичного університету, , з Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана та з Політехнічного інституту.

Франкофонія тривала декілька днів. На ній були присутні відомий французький професійний карикатурист, який приїхав в Україну, щоб поговорити про свою роботу зі студентами, сер GABS (Габс), Посол Франції сер Ален Ремі, журналісти, які у рамках конкурсу провели "Філософське кафе" (філософські дебати) про свободу преси, український журналіст професор Могилянської академії Тетяна Огаркова, французький журналіст Себастьян Гобер, викладачі та співробітники Французького центру Інституту.