Шевченківська весна 2015: Філологія

3 квітня 2015 року в Інституті філології була проведена ХІIІ Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Шевченківська весна 2015: Філологія».

Цього року у конференції взяли участь молоді науковці з різних кафедр Інституту філології.

Завідувачем круглого столу «Сучасні філологічні студії» була голова НТСА ІФ Оксана Рибась, секретарем - заступник голови НТСА ІФ Сергій Рибалкін. Переднє слово прозвучало з уст заступника директора з наукової роботи професора О.С. Снитко, яка привітала присутніх з відновленням роботи "Шевченківської весни" в інституті після 5-річної перерви.

Формат дискусії та обговорення виправдав себе, обмін знаннями та досвідом у вузькопрофільних галузях поклав початок інтерактивним круглим столам для пожвавлення міжкафедральних та міждисциплінарних зв'язків.

За підсумками конференції були опубліковані тези у колективному збірнику, які присутні отримали разом із сертифікатами учасника.

Запрошуємо до участі у заходах Наукового товариства студентів і аспірантів молодих та амбітних науковців!