Пишаємося нашими викладачами (Дора Арнаут - лауреат літературно-мистецької премії імені Пантелеймона Куліша за 2015 рік)

МІЖНАРОДНА ЛІТЕРАТУРНО-МИСТЕЦЬКА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ НАГОРОДИЛА відому гагаузьку письменницю, науковця, перекладача, громадського діяча Дору Іванівну Арнаут за переклади поезій Тараса Шевченка гагаузькою і турецькою мовами.

Федора Іванівна Арнаут ще раз продемонструвала невичерпне джерело своєї творчої наснаги та високого професіоналізму, які на цей раз були відзначенні не тільки захватом колег і студентів, а й Медаллю та Дипломом лауреата Літературно-мистецької премії імені Пантелеймона Куліша за 2015 рік!!!

Завдяки кропіткій праці Федори Іванівни вірші відомого українського поета і наставника багатьох поколінь українців тепер зачіпають струни душі турецького та гагаузомовного читача. Велика кількість тюркомовних читачів із захватом відкрила для себе поезії українського генія завдяки перекладам Дорою Іванівною більше сорока віршів та поем з «Кобзаря». Вагомим фактом є і те, що Федору Іванівну знають як талановитого науковця і перекладача, зокрема, вона відомий дослідник у тюркологічних колах в Туреччині, Молдові тощо. Але, найголовнішим залишається те, що така талановита перекладач, викладач і поетеса залишається вірною громадянкою України і взірцевим доцентом кафедри тюркології !!!

Інформацію надала кафедра тюркології ІФ