Сьома міжнародна науково-практична конференція "Переклад у Японії та Україні: сучасний стан та завдання"

20 березня в Інституті філології за сприяння Японської фундації відбулася сьома міжнародна науково-практична конференція "Переклад у Японії та Україні: сучасний стан та завдання". Із вітальними словами на пленарному засіданні конференції виступили проректор проф. Петро Бех, Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Й.В.пан Сумі Шігекі, директор Інституту проф. Григорій Семенюк, Посол з особливих доручень Японії в Україні Валерій Александрук, заступник директора Інституту та завідувач кафедри китайської, корейської та японської філології проф.Іван Бондаренко.

Із цікавою доповіддю про особливості перекладу на пленарному засіданні виступив професор Токійського університету Накадзава Хідехіко. У рамках конференції також відбулася зустріч із перекладачем японської художньої літератури Іваном Дзюбою.