Турецька делегація в Інституті філології

17 березня у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулася зустріч із представниками Кабінету міністрів Турецької Республіки. Проректор Петро Бех зустрічав та привітав турецьку делегацію на чолі з Алі Масканом - заступником Президента Турецького агентства зі співробітництва та координації (ТІКА) Кабінету міністрів Турецької Республіки. Представники ТІКА разом з представниками Київського університету обговорили особливості багаторічної дружби між обома сторонами. Вже декілька років між Турецьким агентством зі співробітництва та координації та КНУ імені Тараса Шевченка діє угода про співпрацю. За підтримки ТІКА було оновлено обладнання в аудиторіях в Інституті, де навчаються студенти-тюркологи, а також організовано минулорічну наукову конференцію "Ісмаіл-бей Гаспринський — видатний син кримськотатарського народу".

Після короткої екскурсії Головним корпусом представники турецької делегації завітали до Інституту філології, де зустрілися із директором Григорієм Семенюком.

Під час зустріч з директором, який подякував ТІКА за допомогу - ремонт і обладнання аудиторій, зокрема лабораторії інтенсивного вивчення іноземних мов та іншу підтримку Інституту і кафедрі тюркології, також було обговорено питання стажування викладачів турецьких навчальних закладів в нашому Інституті. Перспективним для студентів-тюркологів є можливість отримання подвійних дипломів та забезпечення подвійного керування, тому обидві сторони довго говорили про це, аби втілити задуми в життя.

Зустріч із турецькою делегацією відбулася завдяки кафедрі тюркології на чолі з Іриною Покровською. Ірина Леонідівна виступила модератором зустрічі. Разом зі співробітниками і студентами кафедри Ірина Покровська організували екскурсію Жовтим корпусом.