В ІФ оновлено мовну лабораторію інтенсивного вивчення іноземних мов

У першій половині березня в Інституті філології відбулася низка майстер-класів у мовній лабораторії інтенсивного вивчення іноземних мов. Викладачам та співробітникам Інституту було продемонстровано можливості програми "Інтерактивний клас", за допомогою якої студентів можна навчити здійснювати синхронний та послідовний переклади. Зручним є використання даної програми для перекладу відеофільмів та презентацій, проведення комп'ютерних тестувань тощо. У межах проведених майстер-класів викладачі мали можливість під керівництвом досвідченого інструктора навчитися користуватися зазначеною програмою з метою її подальшого використання у своїй професійній діяльності.

Приміщення лабораторії інтенсивного навчання іноземних мов було відремонтовано та обладнане за підтримки Турецького агентства зі співробітництва та координації "ТІКА" при Кабінеті Міністрів Турецької Республіки.