Шановні колеги!

Інститут філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка проводить Всеукраїнські наукові читання за участі молодих учених «Дух нового часу у дзеркалі слова і тексту», які відбудуться 8-10 квітня 2015 року. Читання передбачають проведення круглих столів, секцій, дискусій, презентацій, майстер-класів.

До роботи наукових читань планується залучити авторитетних науковців України, професорів, викладачів провідних університетів, наукових співробітників науково-дослідних установ, а також – широке коло молодих учених.

Охочі взяти участь у Всеукраїнських наукових читаннях мають подати заявку до 24 березня 2015 року за адресою:

01033, Україна
м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 14, оргкомітет (кімн. 86) або на відповідні кафедри Інституту філології
Е-mail: philolog_kogalo@ukr.net: факс (044) 234-14-12

Наукова частина та Наукове товариство аспірантів та студентів повідомляють про набір статей до збірника праць молодих учених. Публікація статей у цьому збірнику для студентів та аспірантів КНУ імені Тараса Шевченка безкоштовна.

Оголошений також набір статей до фахових збірників наукових праць – «Літературознавчі студії» та «Мовні та концептуальні картини світу». Редакційні колегії збірників залишають за собою право повертати тексти поданих статей у разі їх невідповідності фаховому рівню збірника.

Вимоги до оформлення статті:

1. Класифікаційний індекс Універсальної десяткової класифікації (УДК) – в лівому верхньому кутку;

2. Відомості про авторів:
- Прізвище, ініціали автора – жирним курсивом у правому кутку;
- вчене звання, вчений ступінь;
- місце роботи (назва установи чи організації, їхнє місцезнаходження);
- назва країни (для іноземних авторів);

3. Назва публікації (назва публікації має стисло відображати зміст і за формою бути зручною для складання бібліографічних описів, бібліографічних покажчиків і здійснення бібліографічного пошуку) – 14 шрифт, жирний курсив;

4. Анотація (анотацію мовою публікації розміщують перед її текстом, після назви; анотацію українською мовою у виданнях іншими мовами, крім української, подають після відомостей про дату надходження авторського оригіналу до редколегії) – 12 шрифт;

5. Ключові слова – 12 шрифт;

6. Текст статті: обсяг – від 5 до 10 повних сторінок, кегль (розмір букв) 14, шрифт – Times New Roman, міжрядковий інтервал 1,0; абзацний відступ – 1,25, поля:
2,5
3 – – 1,5
2,5

7. Список використаних джерел (бібліографічний опис складають згідно з ДСТУ ГОСТ 7.1, заголовок бібліографічного запису згідно з ДСТУ ГОСТ 7.80);

8. Дата надходження авторського оригіналу до редакційної колегії;

9. Відомості про автора, назва статті, анотація та ключові слова – двома іншими мовами.

10. У випадку, коли стаття містить шрифти, що відрізняються від Times New Roman, необхідно подати їх окремо в електронному вигляді.

11. Для аспірантів, студентів і викладачів без наукового ступеня обов’язковою є рецензія наукового керівника, де мають бути визначені актуальність і новизна дослідження. Рецензію підписують науковий керівник та завідувач кафедри.

12. Стаття подається у 2 примірниках (перший примірник у роздрукованому вигляді, другий примірник на електронному носії (Flash Drive USB або СD-RW).

Оргкомітет