Шановні учасники конкурсу «Стань письменником!»

Організатори та журі конкурсу щиро дякують вам за участь у цьому творчому змаганні. Надзвичайно приємно було отримати понад 250 конкурсних робіт із усіх куточків України. Журі постало перед нелегкою проблемою вибору найкращих. Переможцями серед учнів одинадцятих класів за відповідними номінаціями стали:

Номінація: повісті
1. Гражина Мачукайте (Маріуполь) – «Таємниця ягідного болота».
2. Єлизавета Волошин (Маріуполь) – «Война, которой нет».
3. Олександра Гульовата (с. Горохів Вінницької області) – «Три птахи».

Номінація: оповідання
1. Ольга Яковенко (с. Миколаївка Сумської області) – добірка оповідань.
2. Віталій Попфалуші (с. Приборжавське Закарпатської області) – «Свищик».
3. Наталя Гудована (с. Жежелівка Вінницької області) – «Останнє завдання».

Номінація: новели
1. Андрій Хабрат (с. Новофедорівка Херсонської області) – «Остання воля», «На крок попереду».
2. Маргарита Черняк (Кривий Ріг) – добірка новел «Ніщо не вічне».
3. Ілона Захарук (с. Уторопи Івано-Франківської області) – новела «Надворі панувала осінь».

Номінація: фентезі
1. Вероніка Калитяк (с. Лапчин Івано-Франківської області) – «Аріадна», «Жовта орхідея», «Вероніка і ліс» та ін.

Номінація: поезія
1. Марта Гончаренко (Київ) – добірка віршів.
2. Олексій Шевченко (Київ) – добірка віршів.

Номінація: сценарій
1. Єгор Джулай (Євпаторія, Крим) – «Когда закончится вода».

Номінація: есеїстика
1. Галина Вахтіна (Іллічівськ Одеської області) – добірка есеїв «Україна – моє джерело натхнення».
2. Людмила Мєшкова (Коростень) – «Запрошення до Європи».
3. Анна Каретникова (Павлоград Дніпропетровської області) – есей у формі листа «Привіт, мій любий адресате!»

Номінація: нарис
1. Олена Шацька (с. Андріївка Донецької області) – «Історія мого села».
2. Марія Таланчук (с. Новотроїцьке Херсонської області) – «Ваш подвиг житиме вічно».
3. Ірина Підченко (с.Черкаське Донецької області) – «Візит до художнього музею».

Номінація: переклади та переспіви
1. Софія Мостова (с. Жизномир Тернопільської області) – переклади з польської.
2. Анастасія Івончак (м. Сторожинець Чернівецької області) – переспів з Г. Гайне.

Запрошуємо переможців на засідання Вченої ради Інституту філології, яке відбудеться 24 березня о 12:00 в актовій залі Інституту за адресою м. Київ, бул. Тараса Шевченка, 14.

Ми будемо раді бачити всіх учасників конкурсу серед наших абітурієнтів і запрошуємо їх до подальшої співпраці.

Серед конкурсантів було також багато молодших учнів. Ми вдячні вам за інтерес до нашого конкурсу і сподіваємося на те, що в наступні роки побачимо вас серед переможців-випускників. Журі окремо відзначає поетичні твори Ольги Крамар, Марини Титаренко, Людмили Бойко, Надії Нестеренко, Анастасії Чернової та прозу Аліни Киященко, Анни Іовіци, Мар’яни Місяць, Альони Муц, Марії Ростріпи, Адріани Воробей, Анни Толоконової, Анни Доренко, Тетяни Кузьменко.

Бажаємо всім вам подальших творчих успіхів і перемог!

Організатори конкурсу «Стань письменником!»