Безкоштовна публікація з американістики

Вельмишановні колеги!

Центр американських студій, Рада молодих вчених, Факультет міжнародних відносин Львівського національного університету ім. Івана Франка проводять ІІ міжнародну науково-практичну міждисциплінарну конференцію «Сполучені Штати Америки у сучасному світі: політика, економіка, право, суспільство», яка відбудеться 15 травня 2015 року за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні, Українського Фулбрайтівського кола, Програми ім. Фулбрайта в Україні, Інституту міжнародної освіти (США).

До участі у конференції запрошуються науковці, аспіранти, здобувачі, студенти та випускники ВНЗ, а також практикуючі фахівці з України та зарубіжних держав, які здійснюють науково-практичні дослідження з американознавчої тематики.

У рамках конференції Українське Фулбрайтівське коло проведе круглий стіл за участю американських та українських фулбрайтівців, а також представників Посольства США в Україні і Програми ім. Фулбрайта в Україні.

Участь у конференції та публікація у збірнику – безкоштовні завдяки підтримці Українського Фулбрайтівського кола, Програми ім. Фулбрайта в Україні, Інституту міжнародної освіти (США).

Робота конференції проводитиметься за такими напрямками:

Секція І. Внутрішньо- та зовнішньополітичні аспекти розвитку США

Політичні інститути та процеси, політична культура та ідеологія. Міжнародні відносини, зовнішня політика, геополітика і міжнародна безпека. Історія.

Секція ІІ. Національні та міжнародні тенденції економічного розвитку США

Світове господарство і міжнародні економічні відносини, економіка та управління національним господарством, гроші, фінанси і кредит, економічна теорія та історія економічної думки, демографія, економіка праці, соціальна економіка і політика.

Секція ІІІ. Правова система і державне/публічне управління США

Національна юриспруденція, судова практика, міжнародні договори.

Теорія та історія державного/публічного управління, механізми і форми державного/публічного управління, державна служба.

Секція ІV. Суспільство і культура США

Соціологія, культурологія, соціальні комунікації. Літературознавство і мовознавство. Освіта.

За результатами конференції буде опубліковано збірник наукових праць із присвоєнням УДК, ББК та авторського знаку.

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська, російська мови.

Місце проведення конференції: Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, вул. Університетська 1, Дзеркальна зала

Форма участі: очна/заочна

Примітка. При заочній участі у конференції, учасник отримує лише електронну версію збірника.

Витрати за проїзд, харчування та проживання здійснюються учасником конференції за власний рахунок або за кошти організації, яка його відрядила.

Організаційний комітет надає сприяння у бронюванні житла на час проведення конференції. Про потребу у бронюванні житла вказувати у заявці про участь.

Заявку на участь у конференції, тези доповіді чи статтю просимо надсилати до 28 квітня 2015 р. на електронну скриньку: us.studiesua@gmail.com

Заявка учасника заповнюється через спеціальну електронну форму он-лайн.

https://docs.google.com/forms/d/1bp8JBriES3Moi_GcViJZNuVgwOQ56CoaUVDgrth...

Адреса оргкомітету конференції:

79000, Україна, м. Львів, вул. Січових Стрільців, 19, кімн.206

Тел.: +38 067-67-61-827; e-mail: us.studiesua@gmail.com

Секретар Організаційного комітету – Зоряна Миколаївна Зазуляк

Інформація про конференцію: http://international.lnu.edu.ua/us-conference-2015/