Конференція у Харкові

61077, м. Харків, пл. Свободи, 4
тел. 707-53-39, факс. (0572) 705-12-49, E-mail: center@univer.kharkov.ua

Вельмишановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі
XІX-ої Міжнародної науково-практичної конференції
«Викладання мов у вищих навчальних закладах на сучасному етапі. Міжпредметні зв’язки»

Конференція відбудеться 4 – 5 червня 2015 р.

Наукова проблематика конференції:

1. Психолого-педагогічні засади методики викладання мов у ВНЗ.
2. Лінгвістичні засади методики викладання мов у ВНЗ.
3. Міжпредметна координація у викладанні мов у ВНЗ.
4. Професійно орієнтоване навчання мови у ВНЗ.
5. Теорія і практика створення підручників та навчальних посібників для іноземних студентів.
6. Нові технології викладання мов у ВНЗ.
7. Лінгвокультурологічний аспект викладання української та російської мов як іноземних.
8. Проблеми тестування у викладанні мов.

У межах конференції планується проведення круглого столу з ключових проблем сучасної методики викладання української та російської мов як іноземних, проблем тестування.

Робочі мови: українська, російська, англійська.

Матеріали доповіді можуть бути опубліковані у вигляді тез або статті.
Заявку для участі в роботі конференції із зазначенням теми доповіді (обов’язково написати тези або стаття), а також номера квитанції про реєстраційний внесок (50 гривень) надсилайте на е-mail: urki_center@ukr.net до 15 квітня 2015 р.

Тези доповідей будуть оформлені в електронний збірник у вільному доступі за посиланням:

Статті для публікації в періодичному науковому виданні «Викладання мов у вищих навчальних закладах освіти на сучасному етапі. Міжпредметні зв’язки», затвердженому ВАК України як спеціалізоване видання, надсилайте на е-mail: movnapid@univer.kharkov.ua Вимоги до оформлення статті та вартість публікації дивіться на сайті: http://www-center.univer.kharkov.ua/vestnik/, гроші за статті надсилати поштовим переказом за адресою:

Вялкова Наталія Григорівна, Степура Леся Петрівна, кафедра мовної підготовки іноземних студентів, кімн. 3-80, Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна, пл. Свободи, 4, Харків, 61022.

Реєстраційний внесок для всіх учасників конференції – 50 гривень. Сплачуйте до 15 квітня поштовим переказом на адресу: Безпала Світлана Андріївна, ЦМО, кафедра української та російської мов як іноземних, к. 5-85, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, пл. Свободи, 4, Харків, 61022.

Харчування, проживання і проїзд – за кошти учасників або сторони, що направляє.

Адреса оргкомітету: Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна,
Центр міжнародної освіти, к. 5-85, пл. Свободи, 4, Харків, 61022
urki_center@ukr.net + 38 057-707-54-65.
К. 3-80, е-mail: movnapid@univer.kharkov.ua +38-057-707-55-30
Відповідальний секретар конференції
Селіверстова Лариса Іванівна onomac@mail.ru
роб. тел.: + 38 057-707-51-03 (т.: + 38 093-865-45-85)

У зв’язку з труднощами книгообміну просимо Вас привезти з собою Ваші видання для організації виставки-продажу.

Культурна програма конференції
- Екскурсія містом
- Екскурсія до музею історії Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна
- Відвідування театру опери та балету імені М.В.Лисенка
- Відвідування театру російської драми імені О.С. Пушкіна
- Відвідування театру української драми імені Т.Г.Шевченка.

Детальніше про конференцію та публікацію читайте у прикріпленому файлі.