Шевченківська весна 2015: філологія

1-3 КВІТНЯ, Київ
Міжнародна конференція студентів, аспірантів та молодих вчених
Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Інститут філології

ПОДАЧА ТЕЗ ДО 2 БЕРЕЗНЯ ВКЛЮЧНО!

Наукове товариство студентів та аспірантів запрошує Вас взяти участь у XIIІ Міжнародній науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Шевченківська весна 2015: Філологія»!

Конференція відбудеться 1-3 квітня 2015 року.

Офіційні мови конференції: українська, англійська, російська.

МЕТОЮ конференції є обговорення та пошук рішень актуальних проблем сучасної філологічної науки, обмін дослідницьким досвідом та публікація наукових результатів досліджень.

УМОВИ участі у конференції:

Для участі у конференції необхідно заповнити реєстраційну форму та надіслати тези доповіді на електронну адресу ntsa.if.knu@gmail.com.

2 березня 2015 року необхідно занести друкований варіант (з підписом наукового керівника) представнику НТСА ІФ КНУ (тел. 098 46 22 095 Оксана Рибась, голова).

Документи в електронному вигляді називати прізвищем автора (Прізвище.doc). В темі листа необхідно зазначити прізвище та ініціали автора українською мовою, наприклад: «Шевченко А.».

Організаційний комітет залишає за собою право відбору тез та зміни умов участі в конференції. Тези, які не відповідають вимогам оформлення, не розглядатимуться. Організаційний внесок сплачується після прийняття тез до друку. Реквізити будуть надіслані Вам разом із повідомленням про схвальне рішення відбіркової комісії. Розмір організаційного внеску 200 гривень.

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ

Обсяг тексту не повинен перевищувати 10000 знаків з пробілами (1сторінка А4).

Шрифт Times New Roman, кегль 8, інтервал одинарний.
Поля верхнє -1,5 см, нижнє -1,5 см, праве -1,5 см, ліве -2,5 см.

Тези повинні містити прізвище, ім'я, по-батькові автора (повністю), назву вищого навчального закладу, курс, спеціальність та наукового керівника; тему та анотацію англійською мовою (обсяг до 100 слів, подається перед основним текстом курсивом); інформацію про автора для програми конференції українською та англійською мовами.

Список літератури подається в кінці статті (бажано не більше 5-6 назв), складається за абеткою 8 шрифтом, в тексті статті в квадратних дужках вказується лише порядковий номер джерела та сторінка(и) (напр.; [1, с.12-15]).

ЗАСІДАННЯ СЕКЦІЙ

Пленарне засідання відбудеться 1 квітня, 2 і 3 - засідання секцій.

Засідання секцій будуть проводитись у форматі доповідей. Регламент доповіді до 10-ти хвилин, обговорення – 10 хвилин.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: Наукове товариство студентів та аспірантів Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, бульвар Тараса Шевченка, 14, м. Київ, Україна.

E-mail: ntsa.if.knu@gmail.com.
Контактна особа: Оксана Рибась 098 46 22 095, голова НТСА ІФ КНУ.

З нетерпінням чекаємо зустрічі на конференції!
З повагою, Організаційний комітет.