Міжнародний круглий стіл "Всесвіт Тараса Шевченка"

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
ІНСТИТУТ ФІЛОЛОГІЇ
Кафедра історії української літератури і шевченкознавства

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі
Міжнародного круглого столу до 201-ї річниці
від дня народження Тараса Шевченка
на тему:
«Всесвіт Тараса Шевченка»
що відбудеться 11-13 березня 2015 року
в Інституті філології Київського національного університету
імені Тараса Шевченка
(за адресою: м. Київ, бульв. Тараса Шевченка, 14)

Тематика круглих столів:

1. Сучасні методології вивчення і викладання Тараса Шевченка (у середній і вищій школі).
2. Інноваційні пошуки всесвітнього шевченкознавства.

Робочі мови конференції ¬ українська, російська, англійська.

Для участі в роботі круглого столу необхідно до 28 лютого подати на електронну адресу: shevchenko.center@gmail.com заявку з назвою доповіді та відомостями про автора українською, російською та англійською мовами.

План роботи
Міжнародного круглого столу до 201-ї річниці від дня народження
Тараса Шевченка на тему «Всесвіт Тараса Шевченка»:

11 березня

9.00 – 10.00 – реєстрація учасників.
10.00 – 13.00 – пленарне засідання в актовій залі Інституту філології.
13.00 – 13.30 – відкриття арт-проекту «В сім'ї вольній, новій» (зала мистецтв (ауд.63) філології).
14.00 – 17.00 – робота круглих столів.

12 березня

11.00 – презентація книги «Taras Ševčenko: dalle carceri zariste al Pantheon ucraino» («Тарас Шевченко: від царських тюрем до українського Пантеону») ( 2015 р., видавництво «Ле Моньє» провідної видавничої групи «Мондадорі» (Італія), укладачі: Джованна Броджі, Оксана Пахльовська) за участі Джованни Броджі, професора, директора Департаменту лінгвістичних, літературних і філологічних студій Міланського університету, віце-президента Міжнародної асоціації україністів, Президента Італійської асоціації українознавчих студій.

Видання та презентація книги – за сприяння Італійського інституту культури в Україні (зала засідань Вченої ради Головного навчального корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка).

13.00 – лекція-діалог Крістіни Куявінської-Кортні, голови факультету досліджень Великобританії та Британської Співдружності Університету міста Лодзь, професора англійської літератури Варшавського університету (зала мистецтв (ауд.63) Інституту філології).

Модератори:

Дмитро Дроздовський, кандидат філологічних наук, критик, літературознавець, перекладач, письменник, головний редактор журналу «Всесвіт»;

Оксана Сліпушко, доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри історії української літератури і шевченкознавства Інституту філології.

15. 00 – екскурсія до Національного музею Тараса Шевченка.

13 березня

13.00 – зустріч із Тарасом Ткаченком, українським кінорежисером і сценаристом, перегляд фільму «Кобзар. Історія однієї книги» (актова зала Інституту філології).

Задля участі в роботі Міжнародного круглого столу до 201-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка просимо до 28 лютого подати заповнену трьома мовами (українською, англійською, російською) анкету (детальніше див. у прикріпленому файлі).

Проживання, харчування учасників Міжнародного круглого столу і публікація матеріалів – за рахунок оргкомітетів.

З усіх питань, пов’язаних з участю в Міжнародному круглому столі до 201-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка, звертатись до

Сліпушко Оксани Миколаївни 067 7676449;
Данильченко Оксани Юріївни 098 7694290; 066 8487931;
Шаповалової Анни Олександрівни 066 8094625
або E-mail: shevchenko.center@gmail.com

Чекаємо на Вашу співпрацю!

Додані файли: