Зустріч з випускником-арабістом Іваном Сегедою

18 грудня з нагоди Міжнародного дня арабської мови за запрошенням Єгипетського центру арабської мови та культури до Інституту завітав дипломат, арабіст, випусник Інституту філології Іван Сегеда.

Вступне слово про перспективи вивчення арабської мови виголосила Олена Хоміцька, директор Єгипетського центру арабської мови та культури Інституту. Олена Георгіївна представила Івана Сегеду та передала йому слово.

Іван Сегеда закінчив Інститут філології у 2008 році. Одразу після отримання диплому пана Івана запросили працювати в Посольство України в Алжирі. Іван Сегеда поділився зі студентами-арабістами особливостями входження в арабський світ, своєю перекладацькою практикою і як він починав працювати дипломатом. Розповів також про реалізовані ним спільні українсько-алжирські проекти, коли він був на посаді аташе з культурних питань у Посольстві України в Алжирі, про культуру африканської країни та про потенційних роботодавців, які потребують кваліфікованих спеціалістів з арабської мови. Під час зустрічі студенти ставили запитання гостеві, на які він залюбки відповідав.