МОНІТОРІНГ ЯКОСТІ ЗНАНЬ СТУДЕНТІВ НЕФІЛОЛОГІЧНИХ ФАКУЛЬТЕТІВ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

У рамках договору про співпрацю Інституту філології з Представництвом компанії «Макміллан Паблішерз Лімітед» (Велика Британія) в Україні 03 грудня 2014 року в Інституті філології було проведене перше міжнародне онлайн-тестування студентів третього і четвертого років навчання нефілологічних факультетів Київського національного університету імені Тараса Шевченка, які вивчають англійську мову за Концепцією викладання іноземних мов.

Вісімнадцять студентів-представників різних факультетів, які виявили бажання визначити свій рівень володіння англійською мовою, зібралися в комп’ютерному класі Інституту філології і протягом 100 хвилин виконували тест, що має формат екзамену IELTS і націлений на перевірку рівня сформованості мовної (Use of English) та мовленнєвої (Listening & Reading) компетентностей.

Студенти, які зареєструвалися на сайті www.macmillanukraine.com, мали можливість протягом тижня, у зручний для них час, пройти «пробне» тестування, тобто ознайомитися з форматом тесту і потренуватися його виконувати, зважаючи на обсяг тесту, складність тестових завдань та час виконання.

«Основне» онлайн-тестування показало, що 61% студентів (11 осіб) мають рівень В1, 39% (7 осіб) – В2-С1, що відповідає рівневим програмам, за якими навчаються студенти.

Найкращі результати показали: Сапотницька Марина (студентка механіко-математичного факультету), Сікалов Олександр (студент хімічного факультету), Кулинич Тимофій (студент Інституту біології).

Усі студенти, які взяли участь у тестуванні і які бажають взяти участь у тестуванні у другому семестрі, через кафедри іноземних мов Інституту філології у березні 2015 року будуть запрошені на семінар-презентацію, на якому вони ознайомляться з організацією і процедурою проведення онлайн-тестування, а також дізнаються про деякі технології виконання онлайн-тестів.

М.В. Денисенко,
заступник директора Інституту філології