Відкриття виставки іконопису Михайла Скопа «Воєводі, що двоглавого долає»

9 грудня о 13.00 в 63 ауд. відбудеться відкриття виставки іконопису Михайла Скопа «Воєводі, що двоглавого долає», що експонується у Мистецькій залі Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка з 24 листопада.

На виставці представлені роботи, виконані в техніці українського середньовічного іконопису. Художник по-своєму інтерпретує євангельський сюжет та веде діалог з сучасністю. У кожній роботі Михайло Скоп прагне досягти ефекту присутності та емоційного контакту глядача з образом.

Деякі ікони, представлені на виставці, створено під час Революції Гідності на майданівських дошках. У роботах знайшли своє віддзеркалення сторінки нашого сьогодення. Старі дошки для ікон вибрано Михайлом не випадково, це не просто «данина традиції». Під час революційних подій він разом із батьком боровся на Майдані, там і народжувалися його роботи. Пізніше Михайло Скоп презентував свої твори для добродійного аукціону «Митці - Воїнам» (Львів і Трускавець, 2014 рік); «З любов'ю до України» (Стрий і Львів, 2014 р.); «І мертвим, і живим, і ненародженим...» («Художня сотня», Український Дім, Київ – 2014 р).

Михайло Скоп упевнений, що сильну ікону можна написати лише «серцем», з молитвою та незламною вірою.

Запрошуємо на виставку за адресою бульв. Шевченка, 14, Мистецька зала (ауд. 63)

Експозиція триватиме до 31 грудня 2014 року.