Концерт Віктора Марківа

5 грудня 2014 р. з ініціативи кафедри тюркології Інституту філології за підтримки програми імені Фулбрайта у Мистецькому салоні Червоного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся урочистий концерт американського піаніста українського походження Віктора Марківа.

На концерт завітали не лише студенти та викладачі. Дійство привернуло увагу шанувальників класичної фортепіанної музики і просто людей з вишуканим смаком.

Віктор Марків віртуозно виконував шедевральні твори всесвітньо відомих композиторів. Гості мали змогу насолодитися творами італійських, бразильських, іспанських композиторів та, сповненими глибини і сили людського духу, творами Мирослава Скорика. Музика чарувала своєю ніжністю та динамікою і кожен такт відбивався спалахом в очах присутніх. Гості навіть попросили піаніста продовжувати концерт без перерви!

На концерт завітало багато молоді, серед яких були навіть студенти з інших київських вишів.

Не оминули увагою наш захід і представники Академії управління при Президентові України, які висловили свою подяку панові Віктору і запросили його до творчої співпраці.

Сміливо можемо зазначити, що концертом залишились задоволені усі!
Гості виходили з небесно-блакитного кольору зали сповнені натхнення та запалу знову прийти на концерт Віктора Марківа, аби перемогти зимові будні ейфорією радості від потужної сили справжнього мистецтва.