Анонс Дня відчинених дверей в Інституті філології

5 грудня 2014 року в Інституті філології (бул. Т.Шевченка, 14) Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться «День відчинених дверей».

Запрошуємо на знайомство з Інститутом усіх, хто мріє про вивчення філології в одному з найстаріших і найавторитетніших Університетів України. Ви зможете детально ознайомитися з Правилами прийому до Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2015 році, оглянути навчальні аудиторії, поспілкуватися з керівництвом і студентським самоврядуванням Інституту, отримати довідкові матеріали про умови навчання у виші.

У рамках Дня відчинених дверей о 15.00 в Актовій залі гуманітарного корпусу Університету (бул. Т.Шевченка, 14) відбудеться зустріч керівництва Інституту філології з абітурієнтами. Для тих, хто ще не визначився з майбутньою спеціальністю чи напрямом підготовки, співробітники Інституту проведуть профорієнтаційні консультації. Майбутні студенти зможуть отримати відповіді на актуальні для них питання:
- з яких предметів потрібно подавати результати ЗНО чи іспитів для вступу на обрану спеціальність,
- які документи слід подавати до приймальної комісії,
- які форми навчання передбачені,
- чи є гуртожиток і які умови проживання в ньому,
- що вивчатимуть майбутні філологи та де вони зможуть реалізувати себе після закінчення навчального закладу та ін.

За додатковою інформацією звертатися за телефонами:
239-33-97 (заступники директора з виховної роботи),
239-31-01 (прес-центр)

Чекаємо на Вас!