Обрано нову голову профбюро Інституту філології

25 листопада відбулася звітно-виборча профспілкова конференція Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка.

На звітно-виборчій конференції профспілкової організації Інституту філології головував директор Григорій Семенюк. Президію зібрання склали - голова профбюро Університету Володимир Цвих, Валентина Миронова - деякий час в.о. голови профбюро Інституту та голова профбюро Інституту Володимир Підвойний.

На порядку денному обговорювалися такі питання:
1. Звіт про роботу профбюро Інституту за період з жовтня 2009 по жовтень 2014 року.
2. Вибори голови профбюро Інституту філології.
3. Вибори профбюро Інституту філології.
4. Вибори делегатів на звітно-виборчу конференцію профспілкової організації Київського університету.
5. Пропозиції щодо включення представників від Інституту до складу профспілкового комітету.
6. Внесення пропозицій щодо кандидатури на посаду голови профбюро Університету.

На зібранні були присутні 47 членів профбюро Інституту. За результатами відкритого голосування звіт голови профбюро ІФ Володимира Підвойного було оцінено задовільно. А на наступний період профбюро Інституту очолить Валентина Миронова.