Зустріч студентів, які вивчають кримськотатарську мову, із німецькою делегацією

6 листопада в Інституті філології відбулася зустріч студентів, які навчаються на спеціальності "кримськотатарська мова і література та переклад", з німецькою делегацією на чолі з Міестом Готоп-Ріке, викладачем турецької мови у Магдебурзькому інституті.

Першою слово на зустрічі взяла викладачка кримськотатарської мови Афізе Амірамзаєва. Пані Афізе наголосила, що "кримськотатарська мова і література, англійська мова"– це нововведена спеціальність в Інституті філології. Завдяки цій спеціальності при кафедрі тюркології та Турецькому центрі дослідження та інформації Інституту філології відтепер відкриті курси для всіх бажаючих вивчати кримськотатарську мову, літературу та культуру.

Наступними слово взяли іноземні гості, які поділилися враженнями про України і наголосили, що активно цікавляться ситуацією Криму та кримських татар. Вони виявили співчуття щодо анексії півострова та сказали, що сприятимуть організації міжнародного обміну між Магдебурзьким інститутом та Інститутом філології.

Ірина Рибчак,
головний редактор інститутської газети «Студентський вісник»,
фото - Валерій Попов