«Тарас Шевченко сьогодні: очима митців ХХІ століття»

Вечір сучасної шевченківської поезії, живописута кінематографу,
присвячений 200-річчю від дня народження Великого Кобзаря.

У рік 200-літнього ювілею Тараса Шевченка Україна вкотре відродилася… Цей Рік – історичний, революційний. Дух Кобзаря вивів нас на Майдан. Слово Поета вкоренило у нас почуття гідності та свободи. Своїм прикладом він надихнув нас на подвиг. Він завжди стоїть з нами пліч-о-пліч у боротьбі за вільну і незалежну Україну!

Захід має на меті різнобічно представити сучасні рецепції постаті Тараса Шевченка та його творчості в українській культурі, суспільному житті.
Час та місце проведення: 11 листопада 2014 р, 18.00,вул. Володимирська, 60, Головний корпус Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Мистецький салон (ауд. 321)

Організатори: Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Інститут філології, кафедра історії української літератури і шевченкознавства.
У програмі заходу:
поезії
• Дмитра Павличка
• Анастасії Дмитрук
• Оксани Самари
• Ігоря Мітрова
• Дарини Гладун
• Ірини Пироганич
виступи
• Тараса Ткаченка, українського кінорежисера і сценариста
• Дмитра Лінартовича, українського актора театру та кіно, співака
• Валерія Франчука, заслуженого художника України, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка
• Мар’яни Добоні, літературознавця, громадського діяча
• Євгенія Шевченка,сержанта добровольчого батальйону «Донбас»
• Музичного гурту «Колір ночі»

Мистецька шевченкіана ХХІ століття у полотнах Валерія Шевчука, Олега Шупляка, Юрія Шаповала.

Запрошені -
- Міністр культури України, представники органів виконавчої влади, студенти та викладачі Університету, ЗМІ.
Контакти:

Тел.: +38 044 239-34-30;(098) 769-42-90; (066) 848-79-31 (Шаповалова Анна Олександрівна, Данильченко Оксана Юріївна,)
e-mail:oksana-danylchenko@ukr.net