Інститут філології подарував генератор госпіталю, де лікуються наші герої

У вересні у «Головному військовому клінічному госпіталі» м. Києва для поранених бійців, які брали участь у бойових діях на сході України, виступали студенти-фольклористи з народного ансамблю української музики «Роксоланія», створеного на базі Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Саме тоді співробітники кафедри фольклористики вперше дізналися про нагальні проблеми шпиталю та вирішили організувати в Інституті філології збір коштів для придбання дизельного генератора, необхідного для безперебійного постачання електроенергії в реанімації для поранених хлопців. Викладачі та співробітники Інституту за два місяці зібрали потрібну суму грошей та придбали генератор. У той же час студенти написали зворушливі листи для бійців, аби силою слова підтримати наших воїнів.

7 листопада директор Інституту філології проф. Григорій Семенюк разом зі співробітниками кафедри-ініціатора відвідали «Головний військовий клінічний госпіталь» м. Києва, аби передати придбаний дизельний генератор та написані листи від філологинь пораненим захисникам єдності нашої Вітчизни.

Нехай видужують наші Герої! Нехай завжди буде мир на нашій землі!
Слава Україні!

Олександра Касьянова,