ГосподарVSГосподиня ІФ

Добро бореться зі злом, світло заміняє темряву, інь поєднується з янем, після ночі настає ранок, тепла весна приходить на зміну холодній зимі, а в Інституті філології хлопці змагаються з дівчатами за право називатися господарями чи господинями у Жовтому корпусі.

Честь чоловічої половини Інституту філології відстоювали Богдан Скорина, Владислав Петров, Сергій Степанисько та Артем Душка-Іванов, а їхнім капітаном став Валерій Федорович Чемес. До жіночої команди входили Анастасія Савчук, Владислава Васильченко, Оксана Репік, Олександра Мальована. Головувала над дівчатами Тетяна Миколаївна Доній. Добрими та справедливими суддями цього вечора були Оксана Леонідівна Оверчук, Володимир Миколайович Підвойний, голова Студентського парламенту Київського національного університету імені Тараса Шевченка Максим Макарчук та голова Студентського парламенту Світлана Сукач.

Філологи й філологині переспівували один одного, змагаючись, хто більше знає пісень на «Ой…»; презентували власні вірші, танцювали і показували, хто ж краще; жартували, розповідали про нестандартні життєві ситуації; демонстрували свої таланти та артистизм.

Перемогу здобули чоловіки. Вони ж отримали булаву, символ влади, та право називатися господарями Інституту філології. Що ж побачимо, чи виправдають вони це звання.

Текст: Вікторія Савчук