Святкування "Днів науки"

8-9 листопада напередодні Всесвітнього дня науки в Києві та Харкові відбудуться святкування "Днів науки". Це науково-популяризовані масові заходи, метою яких є популяризація сучасної науки у суспільстві та ознайомлення усіх зацікавлених з досягненнями українських науковців. Зважаючи на це, Інститут філології також долучається до ініціативної групи і тому 8 листопада о 15.00 в Актовій залі Жовтого корпусу відбудеться лекція заступника директора з виховної роботи, завідувача кафедри фольклористики проф., д.філол.н. Олени Івановської на тему: "Український фольклор: від давнини до сьогодення". Лекційний матеріал розрахований на питомих носіїв фольклорної пам'яті, проте чекатимемо і неофітів щодо посвячення в таємниці семіосфери традиційних смислів, збережених фольклором.

Також по завершенню лекції на кафедрі фольклористики відбудуться два майстер-класи - з виготовлення ритуального різдвяного печива "Миколайчики", "Панянки" у 136 ауд. (вартість 15 грн) та з виготовлення традиційної ляльки-витинанки у 135 ауд. (вартість 15 грн). Тож чекаємо всіх бажаючих!.

За детальною інформацією звертайтеся за тел. 239-31-69.