Всеукраїнська благодійна студентська акція “Тепле серце — дітям України”

24 листопада 2014 року о 18:00 в актовій залі Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60, другий поверх) з ініціативи Студентського парламенту Інституту філології відбудеться благодійна студентська акція "Тепле серце - дітям України".

Девіз: Не будемо байдужими та подаруємо дітям своє тепло й турботу!

Захід спрямовано на підтримку дітей, що потребують соціальної допомоги. Студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка ініціювали збір необхідних речей для дитячого будинку.

У рамках акції відбудеться благодійна концертна програма за участю студентів Київсього національного університету імені Тараса Шевченка та зірок України.

Усе зібране під час благодійної акції буде передано до дитячого будинку.

Кожен знаходить свій спосіб допомогти і бути корисним!

Поважні гості: Наталія Бучинська, Тоня Матвієнко, гурт “Тріода”, Артур Боссо, Влад Курасов, Олена Гребенюк, Петро Чорний, Іван Ганзера, Сергій Гладир, балет “Тодес”, Влада Литовченко та багато інших.

За запрошеннями звертатись до студента-класика 4 курсу Душки-Іванова Артема: 095-480-93-57