У День філолога нагородили студентів-активістів

У професійне філологічне свято 29 березня 2012 року найкращих студентів – рушіїв громадсько-культурного життя Жовтого корпусу – привітали дирекція та профспілка Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Директор проф. Г.Ф. Семенюк побажав активістам творчого зростання, сил на «освоєння щаблів філологічної справи, аби діалог з людьми відбувався невимушено». Нагородження найкращих недарма приурочили до професійного свята, адже філолог – це вже традиційний синонім креативної особистості, яка активно позиціонує себе в житті.

Заступник директора доц. С.М. Різник та доц. В.Ф. Чемес приєдналися до привітань Григорія Фоковича та нагородили найкращих студентів цукерками і футболками з символічним написом: Я люблю ІФ.

Серед нагороджених:
Світлана Сукач, Марина Наконечна, Вікторія Савчук, Тетяна Кутузова, Анастасія Венгер, Ліза Тишкевич, Зара Баграмян, Юлія Волоха, Катерина П’ятенко, Наталія Мукан, Оля Шум, Дар’я Житкова, Катерина Альошкіна, Оксана Березняк, Тетяна Шаправська.

Прес-центр Інституту філології вітає нагороджених та закликає й надалі вкладати свою творчу енергію у процвітання своєї Alma mater.

текст: Олександра Борейчук