Студентський науковий семінар “Творча особистість: творчість, особистість, особисте в творчості»

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Шановні cтуденти!

Інститут Мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка запрошує вас взяти участь у проведенні студентського наукового семінару “Творча особистість: творчість. особистість. особисте в творчості», що відбудеться під егідою Інституту мистецтв 27 листопада 2014 р.

Основною метою проведення заходу є виявлення студентів, що мають хист до наукової діяльності, обговорення актуальних з точки зору студентів проблем сьогоднішнього арт-простору, самореалізації сучасних митців, аналіз їх проблем у сучасному художньому просторі.

Семінар відбудеться під егідою Інституту мистецтв. Заявки на участь приймаються до 20 листопада 2014 р. Тривалість доповіді — до 10 хвилин.

Кращі доповіді будуть опубліковані в електронній збірці матеріалів семінару. Обсяг матеріалів для друку — до 5 стор. (Times New Roman, 14, поля — 20 мм, міжрядковий інтервал — 1,5 абзац — 10 мм). Матеріали доповідей на диску здаються в день семінару. Робочі мови — українська, російська.

Заявки на участь надсилати за адресою: kafedraART@ukr.net

Додаткова інформація — за телефоном: (099) 136-7981

Кафедра образотворчого мистецтва Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка

Додані файли: