Патрік Модіано в дослідженнях Наталії Доценко: відриття імені

Не так давно відбулося чергове нагородження лауреатів Нобелівської премії з літератури. Перемогу здобув француз Патрік Модіані, ім’я якого лише нещодавно почало відкривати українське літературознавство.

29 жовтня кафедра теорії літератури, компаративістики і літературної творчості організувала невеличку лекцію про постать письменника. Для виступу було запрошено Наталію Доценко, яка пише дисертаційне дослідження про творчість Патріка Модіано. Стисла та інформативна лекція дала змогу зрозуміти літературний портрет Нобелівського лауреата, адже лектор розповіла не лише про ключові моменти біографії письменника, а й про особливості стилю автора. Відкриту лекцію мали змогу відвідати всі зацікавлені. Серед присутніх були студенти та викладачі, як кафедри-організатора, так і з інших відділень.

Запитання і відповіді, роздуми і побажання присутніх дали змогу якомога повніше розкрити художній світ Нобелівського лауреата та зацікавити до майбутнього дослідження в цій царині.

Каріна Дорошенко,
фото - Валерій Попов